Monthly Archives: Temmuz 2013

Afrodizyak etkili parfümler

bayan azdırıcı parfumler

Son zamanlarda teknolojinin gelişmesi ile beraber bir çok yenilik ortaya atılmıştır. Özellikle erkek parfümlerine feromon konması ve feromonun da kadınların içine girmesi ile kadınların parfüm kokusu gelen erkeğe yaklaşması bile artık gerçek oldu.

Erkeklere özel olan bu parfümler bayan etkileyici parfümler olarakta geçiyor ancak bu bayan etkileyici parfümler sadece kadınlarda etki gösteriyor. Yani bir kadın erkekte denemek isterse işe yaramaz. Bu yüzden kadınların farklı ürünlerden yararlanmaları gerekir. Bayanlara etki eden bu parfüm son zamanların en etkili kadın etkileme yollarından bir olarak bilinmektedir. Afrodizyak etkili olan bu parfümler hafif erkek teri kokusu içerir. bu koku da içerisinde feromon barındırır ancak hafif olduğu için kokusu belli olmaz. Özel aroma kokusundan dolayı ter olduğu bile anlaşılmaz. Sizde bu koku sayesinde etkileyici bir erkek olmak. Ve bayanlar tarafından ilgi görmek istiyorsanız. Denemelisiniz.

Performans yükseltici ürünler

Cinsel hayatınızda birden fazla sorun ile karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlar ilk etapta sizleri rahatsız etmeyebilir ancak ilerleyen süreçte iki tarafta sıkıntı yaşamaya ve mutsuz olmaya başlayacaktır.

cinsel-guc-artirici-ilaclar-cinsel-performans-arttirici Bu süreçte çiftlerin birbirine saygılı olması gerekiyor. Anlayış çok önemli ancak bir zaman sonra iki tarafta birbirinden iyice uzaklaşıyor. İşte bunu en çok yaşayanlar kadınlar. Ülkemizde %33 gibi bir oran ile kadınların cinsel problemlerinin olduğu tespit edilmiştir. Soğukluk, isteksizlik, performans eksikliği ve daha birçok sorun. Sizlere anlatacağım ürünün faydası çok fazla.

Eşinizin performansı çok iyi olmayabilir ya da bu konuda tecrübesiz olabilir bu hiç önemli değil çünkü erkeklerin cinsel hayatları biraz daha renkli.

Performansınızı yükseltmek için üretilen damlalar sayesinde eşiniz daha arzulu ve daha etkili birlikte olabilecek. Performans konusunda belirgin şekilde bir gelişme kaydeden kadınların azalmış olan özgüveni de yerine gelecek ve cinsel hayatınız daha farklı bir hal alacak.Espanyols Volar Bayan performans yükseltici damlalar sayesinde hormonlar uyarılıyor ve ilişki esnasında istek arzunu destekleyerek size yardımcı olmaktadır.