Monthly Archives: Ağustos 2013

En kaliteli afrodizyak parfümler

Son zamanların en çok kullanılan ürünlerinden biri de afrodizyak parfümlerdir. Bu parfümler içerilerinde barındırdıkları özel bir madde olan feromon maddesi sayesinde kadınlardaki performansı gözle görülür bir şekilde arttırır. Nasıl derseniz bir alt paragrafımızı okumalısınız.

Bu tür feromon bulunduran koku yayan ürünler kadınların özel bir uzvu olan burnun içerisindeki reseptörlerden algılanır. Feromonun herhangi bir kokusu yoktur ancak burun tarafından algılanabilir bu da müthiş bir özelliktir.

Bunun nasıl olduğu henüz açıklanamamıştır ancak feromon kadınların hormonlarına etki eder ve bu hormonlar cinsellik hormonlarıdır. Bu yüzden kadınlara karşı feromon içeren parfüm kullanmak kadınların aklını başından alacaktır. Siz siz olun sitemizden bu ürünü kesinlikle satın almadan gitmeyin…

bayan azdırıcı parfumler

Feromon içeren parfümler

Feromon içeren parfümler halk arasında ve halk dili ile bayan etkileyici parfüm veya kadın azdırıcı parfüm olarak tanınırlar. Bayan uyarıcı parfüm adı da bulunan bu parfümler içerdiği feromon maddesi sayesinde kadınların yatak performansını ve isteğini arttırır. Sizin de olumlu olarak etkileneceğiniz bu durumu sadece bir madde olan feromon başarır. Burunun özel bölümleri tarafından tanınabilen feromon sadece kadınlarda etki gösterebilen bir maddedir. Kadınların hormonlarına özel olarak etki eder ve beyine kadınlık hormonunu canlandırma sinyalleri yollar. Bu yüzden feromon içeren parfümler +18 içerikli parfümlerdir.

Hem kadını hem de sizi olumlu etkileyen bu ürünleri kullanmakta çok kolay. Sadece belirli bölgelere sıkarak etki görebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için nasıl kullanılır sayfamızı ziyaret edin.

parfüm3

Afrodizyak parfümleri nedir

Afrodizyak parfümler bayanları etkilemek için erkeklerin kullandığı afrodizyak etkili parfümlerdir. Bu parfümler son zamanların en etkili parfümleridir ve kadınlarda özel olarak erkeklere ilgi katar. Böylece kadınların erkeklere çok daha yakın davranmasına sebep olur. Son zamanların en etkili parfümlerinden olan kadın etkileyici afrodizyak parfümler, bayan etkileyici parfümler olarakta biliniyorlar. Bir çok kullanıcıya göre bu parfümler kısa süre içerisinde kadınların içerisine etki ediyor ve hormonların çalışmasını sağlıyor. Nasıl diye soracak olursanız bu parfümlerin içerisinde feromon bulunuyor ve feromon kadınların hormonlarını etkileyen bir numaralı etkenlerden biri olarak biliniyor.

bayan azdırıcı parfumler

Feromon erkek terinde bulunan bir maddedir ancak ter kötü koktuğu için kadınlarda etki göstermez. Erkek terinden özel alınan feromon güzel kokulu parfümlere yerleştirilir. Sizde ürünü kullanmak için geç kalmayın.