Monthly Archives: Haziran 2014

Bayanları Etkilemenin Kısayolları

Bir bayan yaklaşmak istiyorsanız kıyafetinize ve nasıl koktuğunuza son derece dikkat etmelisiniz. Sizi bir bayana yakınlaştıracak veya uzaklaştıracak etkenlerin en başında kokunuz gelir. Bir insanın kokusu eğer kötü ise zaten kimse yanına yaklaşmak istemeyecektir. İstese bile kokunuzdan dolayı yaklaşamayabilir.

Kokunuz ilgi çekici ise zaten kadınlar sizin kokunuzu takip edecektir. Satışı yapılan parfümümüzün asıl içerisindeki koku ile birlikte hareket eden maddeler kadınları sizin oldukça yakınınıza çekmeye çalışacaktır. Fakat bu ürünün herhangi bir garantisinin bulunmaması ile birlikte içerisinde feromon maddesi içerir.

Kadınların burnunun içerisindeki vomeronazal bir organ sayesinde bu koku içerisindeki maddenin vücuda hava yolu ile çekildiği beyne iletilir ve beyin de kadınlık hormonlarının salgılanması emrini verir. Bu hormonlar salgılandığı andan itibaren kadında cinsel istek belirecektir ve cinsellik hormonları tetiklenecektir. Böylece erkeklere daha yatkın bir hale gelecektir ve siz de bu durumu fırsat bileceksiniz.

Bayan uyarıcı parfümler işinizi çok daha kolaylaştıracak ve partnerinizi size her seferinde daha da çok yakınlaştıracaktır. Bu etkiyi yaratacak maddenin ismi ise Feromon’dur. Feromon maddesi insanın beynine sinyaller gönderterek kadınlık hormonlarını salgılamayı sağlar. Kullanıcılar tarafından kullanılarak rağbet görülen bu ürün sayesinde kadınlık hormonları tetiklenerek kadınların cinselliğe yakınlaşmasını sağlar.

Bayanları Etkilemenin Kısayolları
Bayanları Etkilemenin Kısayolları

 

Onu Tahrik Edin

Onu Tahrik Edin
Onu Tahrik Edin

Kadınları en çok ne tahrik eder, ne ilgisini çeker biliyor musunuz? İşte şaşırtıcı gerçekler…

Saçlarına Dokunmalısınız:

Saçlarına dokunması ne gibi faydalar sağlar? Kafatası derisinde milyonlarca sinir ucu bulunmaktadır. Bu yüzden kafanızı kaşıdığınızda rahatladığınızı hissedersiniz. Aynı zamanda bazı insanlar ellerin kafada dolaşmasının insana güven verdiğini ve dokunan kişinin sizi sevdiğini gösterdiği belirtmiştir.

Omzunu Öpmelisiniz:

Beklenmedik bir şekilde ani yapılan öpücükler ikilinin arasındaki güçlü bağı gösterir. Aynı zamanda kadının size daha içten bağlanmasını sağlayarak size de destekçi olur.

Güzel Kokular Kullanın:

Güzel koku her zaman kadını baştan çıkarır. Özellikle feromon içerikli parfümleri kullanın. Böylece etkisi daha yüksek ve güçlü olacaktır.  Her güzel koku insanları etkileyebilir. Bu durum sadece kadınlar için değildir. Erkekler için, hayvanlar için, herkes için geçerlidir. Özellikle feromon içerikli kokular kadınlarda çok daha farklı etki gösterdiği  için ve tahrik duygusu uyandırdığı için bu tür kokuları kullanmanız çok önemlidir.

Bayanlarda Kasık Ağrısı

Bayanlarda Kasık Ağrısı

Bayanlarda ki kasık ağrılarını cerrahi gerektirenler ve gerektirmeyenler olarak 2’ye ayırıyoruz. Cerrahi gerektiren kasık ağrıları kasık bölgesin de oluşan bir fıtık olabilir. Hanımlarda görülen karın ile bacak arasın da bulunan femoral fıtık olabilir. Bu durumların mutlaka ameliyat olmaları gerekmektedir. Jinekolojik organlara ait kasık ağrıların da ise bir apse varsa ve bu apse karın boşluğuna açıldı ise zaten hasta da genel durum bozukluğu vardır ve bu durum kendisini yüksek ateş ile belli eder ve cerrahi bir durumdur.

Yumurtalıklara ait bir kist delinmesi kist patlaması karın boşluğuna yine kanın akması ile bir karın ağrısı yağar ve bunlar da kan akımı azaldığı için acil uzman kişilere görülmekte fayda vardır. Jinekoloji hastalıkların da iltihap hastalıkları meydana gelmektedir. Bu durumlarda herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek kalmadan ilaç yolu ile tedavi olabilirsiniz. Daha sağlıklı yarınlar için sorunlarınızı ertelemeyin…

Family problem