Monthly Archives: Eylül 2014

Kadınlar Ve Cinsellik

Kadınlar Ve Cinsellik

Kadınlar diğer kadınlara bakarak tahrik olabilirler. Homoseksüel olmasalar bile kadınlar çok daha kolay orgazm olabilirler. Partneriniz onu duygusal olarak aldatmaktansa bedenen aldatmanızı tercih edebilir. Kadın cinselliği üzerine yapılan araştırmalar çok eski zamanlara dayanmaz yapılan araştırmalara göre;

  1. Kadınlar, kadınlardan tahrik olabilir: Kadınlar erotik olan her şeyden kadınlardan, erkek ve kadınlardan da tahrik olmaktadırlar. Bu durum bir uyarılmadır. Bu durum her kadın bu şekilde olacak diye bir anlam yüklemeyin sadece bazı kadınların hem erkek hem de kadınlardan hoşlandığını belirtmekteyiz.
  2. Çekici olduğunu düşünen kadınlar daha çabuk orgazm olurlar: Vücudunu beğenmek kadın cinselliğin de büyük önem taşır. Cinsel organları hakkın da olumlu düşünen kadınlar çok daha kolay orgazm olurlar.
  3. Kadınlar Cinsel Yönden Aldatmanızı Tercih Ederler: Kadınlar onları cinsel olarak değil duygusal olarak aldatmanızdan çok korkarlar.Bir kadın ile uzun bir akşam yemeği yemeniz, bir kadınla 1 saat ilişki yaşamanızdan çok daha çıldırtıcı bir durmdur.Cinsel bir durum yaşamak onları daha az suçlu hissettirir.

hypnotic poison (4)

Kadınlar İlk Geceden Neden Korkar

Kadınlar İlk Geceden Neden Korkarparfüm2

Kadınlar çoğu zaman ilk gece yaşayacakları ilişkiden korkarlar ilk gece korkusu ilişkinizi kabusa çevirebilir. Kadınlar neden korkacaklarını bilerek bu sorundan kurtulabilir ve ilk deneyimlerini çok daha mutlu bir şekilde geçirebilirler. İlk cinsel deneyim kadınlarda kızlık zarının ortadan kalkması,  çok büyük bir  acı çekeceği ve çok fazla  kan akacağı ilk cinsel deneyim hikayeleri erkeklerde hayatların da ilk defa bu işi yapacakları için çok büyük korkular meydana getirmektedir.

Kadınlar ilk gece nelerden dolayı korku yaşayacaklarını bilirler ve bu duruma hazırlıklı olurlar ise ilk gece kabusundan korunabilirler. Erkekler de de bu sorun eskilerden beri erkekleri korkutmaları ile yani erkek olacaksın bu gece lafı ile erkekleri gereksiz bir korku içine sokmaktadır. Cinsel yaşamınız nasıl başlar ise o şekil de gitmektedir. Hem kadınlar hem de cinsel yaşamın da geçirdikleri kötü deneyimler sonucu ilerleyen yaşlar da cinsel isteksizlik yaşamaktadırlar.

Cinsel yaşamınız da mutlu olmak için daha doğru bilgiler edinerek ve o geceye hazırlıklı olarak girerseniz hiç bir sorun yaşamayacaksınız….