Monthly Archives: Ekim 2014

Doğru kullanım şekli

Kokunun insanlar üzerindeki etkileri herkes tarafından bilinmektedir. Fransa da meydana gelen ve ilk oralarda üretilmeye başlanan parfüm insanları etkilemek adına kullanılan kokulardır. Bu kokuluların insanlar üzerindeki etkileri bilinmektedir. Vücutta dışarıya farklı kokular salgılamaktadır. Fakat bunların belirgin bir algılama şekli yoktur.

parfüm2Sadece insanlar bu kokuları alarak onların hormonlarına etki edebilmektedir. Erkeklerin salgıladıkları kokular kadınları kadınların salgıladıkları kokular da erkekleri baştan çıkartmaktadır. Bazı parfüm markaları da bu durumdan faydalanarak erkeklerden salgılanan kokuları bir araya getirerek farklı afrodizyak etkili parfümler üretmektedirler. Son derece doğal ve sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz bu parfümler ile karşı tarafı kolay bir şekilde etkileyebileceksiniz. Parfümlerin kullanım şekilleri ise bir çok kişi tarafından bilinmektedir.

Fakat bilmeyen kişiler için kısa bir özet geçecek olursak. Parfümler özellikle nabız alınan yerlere sıkılmalıdır. O bölgede hareket ve vücut ısısı farklılıkları olduğu için kokunun yayılmasını kolaylaştırmaktadır. Bu sayede de çevrenizdeki insanlar üzerinizde ki kokuları daha kolay ve etkili bir şekilde alabilmektedir.

Kadınları Etkilemenin Önemli Yolu

Kadınları Etkilemenin Önemli Yolu

Hayat her zaman tesadüflerle doludur belki sabah kalktığınız da belki de işten çıktığınız da ya da gece dışarı çıktığınız da güzel bir bayan ile karşılaşmayacağınız ne malum bu sebeple her zaman hazırlıklı olmanız gerekmektedir. Bu neden ile güzel giyinmeniz gerekir ve sadece dış olarak değil en önemli durum nasıl koktuğunuzdur. Karşınız da ki kişiyi etkilemek için güzel ve ilgi çekici kokmanız gerekmektedir. Bu makelemiz de afrodizyak etkisi ile kadınları baştan çıkarmanıza yardımcı olacak çok özel bir parfümü sizlere tanıtacağız…hypnotic poison (3)

Hypnotıc Poison parfüm çok özel ve etkili bir kokuya sahiptir. Feromon koku denilen afrodizyak etkisi yani bayanlar da cinsel dürtü yaratmaktadır. Dediğimiz gibi her an karşınıza etkilemek için özel bir insan çıkabilir bu neden ile hypnotic poison parfüm her zaman yanınız da  olacak işlerinizi çok daha kolaylaştıracak. Bir çok erkek bu muhteşem kokudan yardım almakta ve çevresin de dikkatleri üzerine çekmektedir.

 

Erkeklerin cinsel sorunları

Erkeklerin cinsel sorunları

erken-bosalma-nedenleri

Cinsel sağlık, insan ilişkileri açısından son derece önemli bir konudur. Evli çiftlerin ya da partnerlerin ilişkileri sadece sevgi ya da aşk üzerine kurulu değildir.

Cinsel açıdan sağlıklı bir ilişki, partnerlerin ya da çiftlerin beraberliklerinin en önemli noktalarından birisidir. Ancak bazı insanlar da cinsel sağlık açısından sıkıntı yaratabilecek problemler ortaya çıkmaktadır. Bu problemlerden birisi de ereksiyon problemidir. Özellikle stresin getirdiği bir sonuç olarak ortaya çıkan ereksiyon problemi, erkek cinsel organının yeterince sertleşmemesi anlamına gelmektedir. Erkeğin hayatını kabusa çeviren bu problem, aynı zamanda partnerini de olumsuz bir şekilde etkilemekte ve bunun sonucunda birçok evlilik dağılabilmektedir. Sertleşmeyen erkek cinsellik organı, doğal olarak kadınla ilişkiye girememekte ve kadının beklentilerini karşılayamamaktadır. Bu gibi durumlarda, ilk olarak oldukça sağlam bir doktora başvurmalı ve konu hakkında bilgi edinilmelidir. Bu bağlamda, doktorun vereceği tedaviler düzenli bir şekilde sürdürülmeli ve mutlu bir birlikteliğinde devamlı hale gelmesi sağlanmalıdır.

Stres kaynaklı bu sorunun çözümü için, son derece rahat bir şekilde uzman bir doktora gitmek, problemin çözümü için atılacak en önemli adımdır.