Monthly Archives: Aralık 2014

Bayanlara Cinsel Öneriler

Family problemBayanlara Cinsel Öneriler

Bayanların cinsel yaşamların da daha mutlu ve sağlıklı olmaları için bu makalemiz de bazı öneriler de bulunacağız. Uzmanlar daha sağlıklı bir cinsel hayat için neler öneriyor sizlere anlatmaya çalışacağız.

  • Asla çok mecbur kalmadıkça tampon kullanmayınız. Gerektiği zaman da 2-3 saatten fazla tutmayınız.
  • Kokulu petler kullanmak, vajinal bölgeye parfüm ya da koku sıkmak vajinal bölgenin dengesini bozmaktadır.
  • Günlük iç çamaşırınızın ağ kısımının pamuklu olması öenmli bir etkendir daha sağlıklı olacaktır.
  • Yeni partnerler ile ilişkiye girildiğin de erkeğin mutlaka prezervatif kullanması şarttır çünkü kadınlar erkeklere göre cinsel hastalıklara yakalanma riski çok daha fazladır.
  • Genital bölgenin gereğinden fazla yıkanması temizlik değildir vajinal bölgenin dengesini bozmaktadır.
  • Erkeklerin hissiz, sadece seks düşünen kişiler olduklarını düşünerek bunalıma girmenizin hiç bir anlamı yoktur. Erkekleri seks yapmayarak cezanlandırmayın.
  • Kadın olmak bir özelliktir. Cinsel isteklerinizden hiç bir zaman utanmayın unutmayın ki hepimiz cinsel birliktelik sonucun da dünyaya geldik.
  • En ufak sıkıntınız da bile doktora başvurmaktan çekinmeyin hasta olmaktan korkun ve mutlaka yardım alın…..

Parfüm kadınları nasıl etkiler

Parfüm kadınları nasıl etkiler

 

parfumKokunun insanlar üzerinde gösterdikleri etkiler herkes tarafından bilinmektedir. Bu konu hakkında çok eski zamanlardan beri araştırmalar yapılmakta ve konu ile ilgili bir çok yazılı eser bulunmaktadır. Kokunun insanlar üzerinde bulunan etkileri herkes tarafından bilinmektedir. Koku insanları etkileyen bir şeydir ve kokular farklı zamanlarda farklı şekillerde insanlarda uyarılmalar meydana getirmektedir.

Çok sevdiğiniz bir şey yaparken veya çok mutlu olduğunuz bir anda aldığınız bir koku sizin hafızanızdan ömür boyu çıkmayacaktır. Bir daha o kokuyu aldığınız zaman o yaşadığınız anlar gözünüzün önüne gelecektir. Feromon da bu tarz bir maddedir ve feromon kokusunu aldığınız zaman libidoda artış meydana gelmektedir. Bunun sonucunda da kadınları güzel bir şekilde etkileyebileceksiniz.

Feromon maddesi ile üretilen parfümler kadınlar üzerinde hoş etkiler bırakmanıza yardımcı olacaktır. Feromon maddesi erkeklerde etki göstermemektedir. Bu nedenle rahatlıkla kullanabilirsiniz. feromon içeren ürünleri kullanırken özel bir şey yapmanıza gerek yoktur. Hoş kokulu parfümler olduğundan dolayı gündelik yaşantınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Feromon Koku Nedir ?

parfümFeromon Koku Nedir ?

Kadınlar için cinsel yaşamların da geçirdikleri en önemli rahatsızlık cinsel isteksizlik problemidir. Bir çok kadın cinsel yaşamın da isteksizlkik yaşadığı için cinsel hayatı mutsuz ve huzursuz geçmektedir. Cinsel yaşam da mutlu olmak için her iki tarafın da istekli ve psikolojik olarak rahat olması gerekmektedir. Bu makalemiz de kadınların libidolarının yükselmesine yardımcı olan feromon kokulardan bahsedeceğiz. Doğa da bulunan ve kokuları afrodizyak etkiye sahip olan kokular.

Feromon kokular yani afrodizyak etkiye sahip kokular doğa da bulunmaktadır. Bir çok uzman kadınların cinsel isteksizlik tedavisin de bu tarz kokulardan yardım alabileceklerini söylemektedir. Cinsel isteksizlik kadınlar da psikolojik nedenlerden dolayı gelmektedir. Bir kadın iş yaşamının ya da yaşamın da bulunan psikolojik sorunları erkekler kadar kaldıramazlar ve bu durumun sonucun da cinsel isteksizlik yaşanabilir.

Erkeklerin feromon koku içeren parfümlerden yardım alması eşlerinin ya da partnerlerinin cinsel hazlarını artırmaları gerekmektedir. Afrodizyak etkili kokular tercih etmek cinsel hayatınıza farklı bir sayfa açmanıza yardımcı olacaktır…

Cinsel Haz Eksikliği

parfümCinsel Haz Eksikliği

Cinsel istek beyin de meydana gelen bir çok durumdan etkilenmektedir.Beyin merkezin de meydana gelen sorunlar, psikolojik olarak rahatsızlıkların yaşandığı süreç, ilişkiye ve eşe ait faktörler, sosyal-kültürel çevre gibi cinsel istek bir çok nedenden dolayı etkilenmektedir. Bu neden ile bu süreç ile ilgili bilinemeyenler çok fazladır. Uzun süreli olarak cinsel fantezilerin olmaması, arzunun olmaması ve ya çok zayıf olması durumların da cinsel isteksizlikten bahsedebiliriz.

Cinsel konular da istek her kişiye göre farklılık göstermektedir. Bu durumun bir standartı yoktur. Bu durum da cinsel haz eksiliği yaşayan kişilerin bu durumu uzun süreli yaşıyorlar ise mutlaka yardım almaları gerekmektedir. Cinsel isteksizlik özellikle bayanlar da çok daha fazla görünen bir problemdir. Bu neden ile erkeklerin eşlerine karşı bu durumlar da anlayışlı yaklaşması ve içlerin de olan isteği az da olsa kaçırmamaları gerekmektedir.

Cinsellik duygularının aşırı derece de baskılandığı ve toplum tarafından yasaklandığı ülkeler de cinsel istek problemi sık olarak görülmektedir. Cinsel mutluluk için sizler de bu konuyu uzmanlar ile paylaşın…