Monthly Archives: Haziran 2015

Cinsel ilişki sonrası !

qweqwerCinsel ilişki sonrası !

Erkekler cinsel hayatların da her zaman aktif olarak rol almaktadırlar. Bu duruma belki de erkekler hakkın da ortaya atılan erkekler her an her koşul da cinsellik ister cinsel miti neden olmaktadır. Erkekler bu görüş nedeni ile cinsel hayatların da her zaman aktif rol almaktadırlar. Cinsel hayat da bir kadını mutlu etmek için sadece kadının orgazm olması yetmemektedir. Kadınlar cinsel ilişki sonrası da orgazmın büyüsün den hemen kurtulamadıkları için ilgi beklemektedirler. Bu neden ile kadın orgazm olduktan sonra erkeğin mutlaka ona bu konu da yardımcı olması gerekmektedir.

Erkeklerin cinsel ilişki sonrası kadınlara güzel sözler söylemeleri, öpmeleri, okşamaları gerekmektedir. Bu şekil de kadınları orgazm sonrası da mutlu ederek cinsel hayatınız da daha mutlu bir erkek olabilirsiniz. Unutmayın cinsel hayatınız da ne kadar mutlu ederseniz sizler de o kadar mutlu olursunuz. Yani ne kadar haz verirseniz siz de o kadar daha haz alırsınız. Daha mutlu yarınlar için sizler de eşinizi daha çok mutlu edin…

Kadınların sormaya utandıkları sorular !

Kadınların sormaya utandıkları sorular !Kadınların sormaya utandıkları sorular !

Onunla en özel anları paylaşıyor olsalar da ne yazık ki kadınların da sormaya utandıkları bir çok soru vardır. İşte Kadınların sormaya utandıkları sorular ! Sizler için bu konuyu araştırdık.

 1. Utangaç kocamı daha vahşi bir şeyler yaşamaya nasıl ikna edebilirim ?
 2. Sperme karşı alerjim olabilir mi ?
 3. İlişki başlangıcın da yeterince ıslanamıyorum bu durum psikolojik mi ?
 4. Hamileyken cinsel ilişki istemem yanlış bir şey mi ?
 5. Oral seks sırasın da kendim, rahat hissetmiyorum ne yapmalıyım ?
 6. Vibratörden zevk almıyorum deneyebileceğimiz başka bir oyuncak var mı ?
 7. Cinsel isteksizlik yaşıyorum bu durum ömür boyu sürecek mi ?
 8. Kocam kilo aldı ve artık tahrik olmuyor be yapmam lazım ?
 9. Penis üzerin de şişlik olması hatalık mıdır ?
 10. Doğum kontrol yöntemleri cinsel isteksizlik yaratır mı ?
 11. Penisin boyu gerçekten tatmini etkiler mi ?
 12. Evlendikten sonra cinsel isteğin azalması normal mi ?
 13. Kocam bana şehvetli olmam konusun da baskı yapıyor ne yapabilirim ?
 14. Doğumdan sonra kilo aldım ilişkilerimiz bitti ne yapmam lazım ?

Erkek için cinsellik !

qweqwerErkek için cinsellik !

Erkekler cinsel hayatların da bir çok problem ile karşı karşıya kalmaktadırlar. Erkekler için cinsellik nedir ? Sorusu her zaman bayanların dikkati çekmektedir. Bu yazımız da bu konu hakkın da sizlere bilgiler vermeye çalışacağız .

Erkekler için cinsellik aslın da duygusal olan bir durumdur. Ancak ülkemiz de bulunan bazı cinsel mitler ne yazık ki erkeklerin cinselliğinin sadece ihtiyaç olarak görülmesine neden olmaktadır. Bu neden ile de erkekler cinsel hayatlarında duygusal olduklarına kadınları inandırmak da çok zorluk çekmektedirler. Erkekler de cinsel hayatların da emin olun aşka ve duygusallığa son derece büyük önem vermektedirler.

Her erkek bu şekil de olmasa da istisnalar kaideyi bozmaz diyerek erkeklerin de cinsel hayatlarında ki bu cinsel mit den kurtulmalarına yardımcı olmalıyız.  Mutlu beraberlikler için ve mutlu bir cinsel hayat geçirebilmek için çiftlerin cinsel mitler den kesinlikle uzak durmaları ve bu yanlış bilgilere inanmaları gerekmektedir.

Cinsel hayatınıza renk katın !

Cinsel hayatınıza renk katın !Cinsel hayatınıza renk katın !

Cinsel hayat  da her zaman erkeklerin ne yapacakları hakkın da bilgiler veriyoruz çünkü cinsel hayat da daha çok erkekler aktif rol oynamaktadırlar. Erkeklerin cinsel hayatların da daha aktif rol almalarının nedenine gelince erkeklerin her zaman , her an cinsellik düşündüğüne dair inanış erkeklerin ne yazık ki cinsel hayatların da aktif rol almasına ve bayanların da cinsel hayatların da tek yaptıklarının bedenlerini teslim etmek olduğunu çoğu zaman görmekteyiz.

Cinsel hayatınıza renk katın ! Bunu nasıl yapacağınız hakkın da biraz bilgi vermek gerekir ise her şeyi tersine çevirerek başlayabilirsiniz. Cinselliği kadınların yönetmesine izin verin , cinselliği kadının yönetmesi erkeğin son derece hoşuna gidecek ve cinsel hayatınızın renklenmesine yardımcı olacaktır.

Cinsel mitler den kesinlikle kurtulmanız gerekmektedir. Kadınlar da cinsel hayat da sizlere bir çok şey yapabilir. Bu saye de sizler de artık cinselliğin en güzel hazzını almış olacaksınız. Bir erkeği mutlu etmek için kadınlar bir çok şey yapabilir. Sizler de geminin kaptanlığını biraz olsun eşinize bırakmayı deneyin…

Orgazmın şaşırtıcı faydaları

Orgazmın şaşırtıcı faydaları Orgazmın şaşırtıcı faydaları

Cinsel ilişki de çiftleri mutlu sona ulaştıran orgazm aynı zaman da sağlık açısın dan da son derece fayda sağlamaktadır. İşte sizlere orgazmın şaşırtıcı faydaları !

 1. Ağrıları dindirir : Orgazm doğal bir ağrı kesici olarak karşımıza çıkmaktadır. Yapılan araştırmalara göre orgazm sonrasın da salgılanan oksitosin hormonu adet sancıları, enfeksiyon ağrıları, idrar yolların da meydana gelen ağrıları ortadan kaldırmaktadır.
 2. Migreni yok eder : Doğal bir ağrı kesici olan orgazm yapılan araştırmalara göre cinsel ilişki sonrasın da orgazm olan kişilerin migren ağrılarının ortadan kalktığı görülmektedir.
 3. Kalp sağlığını korumaktadır : Yapılan araştırmalara göre orgazm kalp sağlığını da korumaktadır. Orgazma ulaşan kadınların kalp hastalıklarına yakalanma riski çok daha azdır.
 4. Stresi önler : Ağrıları engellemeye yardımcı olan orgazm stres konusun da da sizlere destek olmaktadır. Orgazm sırasın da salgılanan oksitosin hormonu rahatlamanıza yardımcı olmaktadır.
 5. Orgazm olan kadınların rahim ağzı kanserine karşı çok daha şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Uyarılma sonrasın da dışarıya çıkan kötü bakteriler dışarı atılmak da ve enfeksiyon oluşmasını engellemektedir.