Monthly Archives: Temmuz 2015

Her kadının isteyeceği iç çamaşırları

Her kadının isteyeceği iç çamaşırları Her kadının isteyeceği iç çamaşırları

Erkekler her zaman görselliğe çok büyük önem vermektedirler. Bu neden ile de kadınların seçtiği iç çamaşırlarına özen göstermesi gerekmektedir. Özellikle gelinliğin altına seçeceğiniz iç çamaşırı modellerine gerçekten çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Gerdek geceniz de eşinize eşsiz bir sunum sergilemek için sizler de bu duruma özellikle dikkat edin. Kadınların iç çamaşırı seçerken kendilerine uygun ve renk olarak daha canlı renkler seçmeleri görsellik açısın dan son derece önemlidir.

Erkeklerin her zaman cinsel hayatlarında görselliğe gerçek anlam da önem verdikleri bir gerçektir. Cinsel hayatınız da kadınların da aktif olmaları için bir takım durumlara dikkat etmeleri gerekmektedir. Her kadının isteyeceği iç çamaşırı modellerini araştırarak sizler de cinsel hayatınız da daha seksi bayanlar haline gelebilirsiniz. Cinsel hayat da görsellik mutluluğunuz açısın dan gerçek anlam da büyük önem taşımaktadır.

Bayanlarda Cinsel İsteksizlik

Kadınlarda cinsel isteksizlik genel olarak görülen sorunların başında gelmektedir. Cinsel isteksizlik aslında bir hastalık olarak adlandırılmamalı ancak yine de bir problem olarak adlandırılmalıdır. Çünkü cinsel isteksizlik bazı psikolojik sorunlardan dolayı ortaya çıkabilmektedir. Diğer yandan aşırı yorgunluk gibi veya bazı fiziksel yorgunluklar gibi problemler de kadınlarda cinsel isteksizliğe neden olabilmektedir. Diğer yandan bir çok fiziksel hastalık da cinsel isteksizliğe neden olabilir.

Bayanlarda Cinsel İsteksizlik
Bayanlarda Cinsel İsteksizlik

Cinsel isteksizlik bahsettiğimiz gibi iki sebepten ortaya çıkabilmektedir ve bunların birincisi fiziksel olarak herhangi bir cinsel veya normal bazı hastalıklarınızın olmasından kaynaklanmasıdır. Örneğin vajinismus gibi bazı hastalıklar kadınlarda isteksizliğe neden olabilir. İkinci sebep ise son derece temel bir problemdir. Psikolojik nedenlerinizin olmasından kaynaklı da cinsel isteksizlik yaşayabilirsiniz.

Geçmişte yaşadığınız travmalar, can sıkıcı olaylar son derece cinsel isteksizliğe yatkın bir mental durum bırakabilir. Bu nedenle cinsel problemlere karşı koymaya çalışırken psikologların da etkisi olabileceğini ve sizi düzeltebileceğini unutmayın. Sadece ürolog ve jinekologlardan tedavi istemeyin aynı zamanda psikologlar ile de görüşün ve cinsel terapilere katılın.

Kadınlarda ve Erkeklerde Cinsel Sorunlar

Kadınlarda ve Erkeklerde Cinsel Sorunlar

Cinsel performans sıkıntıları erkeklerde ve kadınlarda ortaya çıkabilecek, çeşitli nedenlerden dolayı insanlarda ortaya çıkabilen ve bir çok kişinin canını sıkan sorunlar arasında yer almaktadır. Çoğu geçici problemler olsa bile son yıllarda çeşitlenmesi ve özellikle hem kadınlarda hem de erkeklerde görülebilmesi nedeni ile cinsel aktivitelerde insanlara zulüm etmeleri ile bilinirler. Erkeklerde sorunların büyük bir bölümü psikoloji ve fiziksel nedenlerden dolayı ortaya çıkarken kadınlarda ise genel olarak psikolojik sebeplerden problemler ortaya çıkıyor.

hypnotic poison (3)

Yaygın olan problemlerden erkeklerde olanlarından bazıları şunlardır; cinsel isteksizlik, erken boşalma, ereksiyon bozukluğu yani halk dilindeki adı ile iktidarsızlık ve belli başlı performans problemleri… Kadınlarda ise yaygın olan problemler şunlardır; cinsel isteksizlik, çeşitli genital bölge hastalıkları.

Erkeklerde bu problemlerin daha yaygın bir hal almış gibi görülebilir ancak kadınlarda da oldukça çeşitli problemler bulunmaktadır aynı zamanda her cinsin kendine göre sorunları da olabilir. Örneğin erkeklerde cinsel işlev bozukuluğu olan sertleşme sorunları gibi…

Kadınlarda İsteksizliği Nedenleri Nelerdir

Kadınlarda cinsel isteksizliğin oluşması için iki neden vardır. Birisi fiziksel olarak bir hastalığınızın veya bir probleminizin olmasıdır. İkincisi ise son derece basittir. Psikolojik nedenlerinizin olmasıdır. Geçmişte yaşanmış herhangi bir travma vs. olay sizin cinselliğe karşı bakış açınızı değiştirecektir. Bu nedenle bir çok cinsel problemin yanı sıra kadınlarda cinsel isteksizliğin özel bir yeri bulunmaktadır.

Menopozda cinsel yaşam !

Kadınlarda oluşan cinsel problemler sadece isteksizlik ile tabii ki sınırlanmamıştır. Daha bir çok cinsel problem ve hastalık kadınların peşinde iken en çok rahatsız eden problemlerden biri olan ve en genel problemlerden biri olduğu için isteksizliğin üzerinde bu kadar fazla duruluyor. Herhangi bir şekilde isteksizliğe yakalanan bir kadın sadece kendini değil eğer evli ise kocasını da üzüyor yani kısacası partneri de bu olaydan etkileniyor.

Bu sebeplerden dolayı cinsel aktivitelerde istek de son derece önemli bir yer kaplıyor. Bu nedenle aşırı stresten uzak durmanızı, yardımcı olacak besinleri tüketmenizi, doğru ve düzenli bir şekilde uzman tavsiyesi almanızı öneriyoruz. Eğer sorununuz psikolojik ise kesinlikle psikologlardan yardım istemeyi de unutmayınız.

Kadınlar için cinsel mutluluk

Kadınlar için cinsel mutluluk Kadınlar için cinsel mutluluk

Erkekler olsun, kadınlar olsun cinsel hayatlarında zaman zaman bir çok problem ile karşı karşıya kalabilirler. Cinsel hayatınız da yaşadığınız problemleri ortadan kaldırabilmek için yapmanız gereken en önemli şey hayatınız da ki olumsuzlukları hayatınız dan kaldırmak olacaktır. Kadınlar için cinsel mutluluk eşleri ile stressiz ve sıkıntısız bir cinsel hayat geçirmektir. Cinsel hayatınız da sizler de stres ve sıkıntı dan uzak kalmak istiyorsanız biraz uzaklaşmanız gereken şeyler var demektir.

İş hayatı olan her kadın cinsel hayatın da zaman zaman problemler ile karşı karşıya kalmaktadır. Ne yazık ki kadınlar cinsel hayatlarında erkekler kadar stresi kaldıramazlar. Cinsel hayatınız da problemsiz zamanlar geçirmek istiyorsanız eşlerinize bu konular da rahatlatmanız gerekmektedir. Bir erkek eşi bir problem yaşadığın da ona karşı mutlaka anlayışlı olamalıdır.

Erkekler de bu tarz problemler yaşayan bir kadının üzerine gittiğinde ya da ona karşı anlayış göstermediğin de ne yazık ki problemler çok daha büyük bir hal alacaktır.

Duygusal mı ? Cinsel aldat mı ?

Duygusal mı ? Cinsel aldat mı ?Duygusal mı ? Cinsel aldat mı ?

Çiftler birbirlerini duygu ve cinsel anlam da doyuramadıkların da gözleri dışarıya kayıyor ise bu durum sadakatsizlik den başka bir şey değildir. İlişkiler de tatminsizliği hiç dile getirmeden ortada hiç bir sorun yokmuş gibi davranılması ise o da aldatmaktır.

  Erkekler cinsel olarak olarak aldatmayı , duygusal olarak aldatmak dan çok daha fazla önemsemektedir. Bu durum 2 nedeni vardır.

  1. Erkekler yetiştirilme tarzı olarak duygusal farkındalık yaratacak şekil de yetişmemektedirler. Her zaman duygularını bastırmalarını sadece yapılması gerekeni yapmaları söylenmektedir. Yani buradan çıkarmamız gereken erkeklerin aldatmasın da çoğu zaman duygusal olarak bir durum yoktur. Duygusal aldatma erkekler den son derece uzak olan bir konudur.
  2. Erkekler ilişki de koruyan kollayan taraf olduğu için genel de duygusal olarak aldatmak onlara yakışmaz. Yani erkekler bu durumu kendilerine yakıştıramazlar.

Kadınlar duygusal olarak aldatmayı, cinsel olarak aldatmak dan çok daha kötü görmektedirler. Erkekler için cinsel olarak aldatmak daha kabul edici bir durum olarak görülebilmektedir. Bu neden ile kadınlar duygusal olarak aldatmadıkça kabullenebiliyor.