Monthly Archives: Ağustos 2015

Aşk olmadan seks olur mu ?

Aşk olmadan seks olur mu ? Aşk olmadan seks olur mu ?

Bireylerin aşk olmadan da cinsellik yaşayabilecekleri ve bu durumun son derece eğlenceli olabileceği bir gerçektir. Ancak bağlanmadan yaşanan seks sonucun da çok kötü durumlar ile de karşı karşıya kalabilirsiniz. Cinsel hayatınız da aşk olmadan cinsellik yaşamak sizlere ilk başlar da son derece zevk verici gelse de cinsel hayatınız da mutluluğu yaşayabilmek adına yapmanız gereken en önemli şey tek eşli ve sevgi ile bu duyguyu yaşamak olmalıdır.

Cinsel hayatınız da mutlu olmak istiyor ve en güzel hazzı yaşamak istiyorsanız tartışmasız ki aşk ile cinsellik yaşamanız gerekiyor demektir. Erkekler cinsel hayatların da daha çok aşka ihtiyaç duymadan seks yapabilirler ancak kadınların büyük çoğunluğu aşk olmadan seks yaşamak istemezler. Cinsel hayatınız da mutlu olmak ve uzun süreli ilişkiler yaşamak için emin olun cinsellik de aşk şarttır.

Mutlu yarınlar geçirmek için sizler de en tutkulu aşkınız ile cinsel hayatınızı geçirmeye çalışınız. Bu saye de hem partneriniz ile birbirinize çok bağlı olacak hem de heyecanınızı kaybetmeyeceksiniz.

Seks ile sevişmek arasın da ki fark !

Seks ile sevişmek arasın da ki fark !Seks ile sevişmek arasın da ki fark !

İnsanlar sevişmek ve seks arasın da nasıl bir fark olduğunu çoğu zaman bilmezler ve bu durumlar karıştırılmaktadır. Bu yazımız da sizlere Seks ile sevişmek arasın da ki fark ! Konusu hakkın da sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

 • Seks yapmak için giysiler , sevişmek için ise duyguları çıkarmak gerekir.
 • Seks duygular olmadan , sevişmek ise sevdiğiniz insan ile yapılır.
 • Seks şehvet ile yükselen bir şey iken , sevişmek arzular ile yükselir.
 • Seks dijital bir durum olarak kabul edilirken, sevişmek analog olarak kabul edilir.
 • Seks sonrası arkadaşlara anlatılır ancak , sevişmek sonrası özeldir.
 • İnsanlar seks yaptıkları kişileri bir daha görmek istemez ancak seviştiği insan ile ömür geçirir.
 • Seks porno filmlerinin konusu iken , sevişmek duygusal ve romantik filmlerin konusudur.
 • Seks yabancı kökenli bir kelimedir , sevişmek ise isteş bir fiildir.
 • Seks için bedenleriniz yeterli olacakken , sevişmek için ruh da olması gerekir.
 • Seks erotizm içerir sevişme ise romantizm içermektedir.

Sevgilinize sormamanız gerekenler

Sevgilinize sormamanız gerekenler Sevgilinize sormamanız gerekenler

Mutlu ve huzurlu bir ilişki yaşamak istiyorsanız eşinize ya da sevgilinize bazı soruları sormak dan vazgeçmeniz gerekmektedir. Sevgilinize karşı açık olmak tabi ki ilişki de çok önemli ancak bazen farkın da olmadan sorduğunuz sorular hem sizi hem de eşinizi kırabilir ve sinirlenmesine neden olabilir.

İşte Sevgilinize sormamanız gerekenler ;

 • Saçımı biraz kestireyim mi ? Bu soru bayanların çok sık olarak eşlerine kullandığı bir sorudur. Elbette saçınızın yeni halini eşinizin fark etmesini ve beğenmesini bekliyorsunuz ancak erkekler bu tarz şeylerin pek de farkına varmaz bu neden ile zorlamaya gerek yoktur.
 • Hangi elbise daha güzel ? Bu soru da sık gelen sorular dan bir tanesidir. Eşinize bu soruyu sorduğunuz da çabuk olmak adına hemen giyinmeniz için gözüne çarpan ilk kıyafeti size verecektir.
 • Eski sevgili krizi ?  Bu durum eşiniz ile asla konuşmamanız gereken bir şeydir. Bu neden ile eski sevgiliniz hakkın da bir şeyleri eşinize kesinlikle sormamanız gerekir. Bu durum aranızın açılmasına neden olabilmektedir.

Kadınların cinsellikten beklentileri

Kadınların cinsellikten beklentileri Kadınların cinsellikten beklentileri

Cinsel hayatınız da bir çok sorun ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Önemli olan bu nokta da çiftlerin birbirlerin den cinsel hayatların da neler bekledikleridir. Bu yazımız da sizlere bayanların cinsellikten beklentileri hakkın da bilgiler vermeye çalışacağız. Kadınlar cinsel hayatların da genellikle daha çok duygusal olarak hareket etmektedirler. Cinsel hayatınız da kaliteli zamanlar geçirmek için yapmanız gereken aslında çok kolaydır. Bu konu da erkeklerin kadınların cinsellikten beklentileri hakkın da iyi bilgi sahibi olmaları gerekmektedir.

Genel de erkekler kadınların ne istediklerini tam anlamı ile bilmezler çünkü kadınlar cinsel anlam da eşleri ile çok da iletişim içine girmemektedirler. Bir kadının da cinsel hayatın da mutluluğu yakalamak için mutlaka ne istediğini bilmesi ve daha da önemlisi cesaretli olması gerekmektedir. Kadınların cinsel hayatların da eşlerine isteklerini ve arzularını mutlaka söylemeleri gerekmektedir.

Kadınların cinsellikten beklentileri arasın da ilk sırada duygusallık yer almaktadır. Erkekler ne kadar duygusal olurlar ise eşleri de cinsel hayatların da daha mutlu olacaklardır.