Monthly Archives: Eylül 2015

Kadınlarda cinsel mutluluk

asdascaKadınlarda cinsel mutluluk

Kadınların yaşadıkları en büyük problemler den bir tanesi tartışmasız aşırı kilo sorunudur. Aşırı kilo sorunu kadınların cinsel mutluluklarının da önüne geçmektedir.

Türk kadınları, erkeklerine göre cinsel yönden çok daha mutsuz olarak hayatlarını sürdürmektedir. Kadınların bir çoğu cinsel hayatını orgazm olmadan devam ettirmektedir. Spor yapmak, cinsellik hakkın da konuşabilmek ve kilo vermek cinsel hayatınız da çok daha mutlu olmanıza yardımcı olmaktadır.

Kadınların en büyük yaşadıkları sorunların başın da cinsel isteksizlik gelmektedir. Bu sorun bizim toplumumuz da da yaygın olarak yaşanan problemler arasın da yer almaktadır.

Kadınların cinsel hayatların da mutluluk yaşayabilmeleri için ilk olarak yapmaları gereken eşleri ile cinsel konular da rahat bir şekil de konuşmaları olacaktır. Cinsellik de her kon paylaşıldığı sürece daha güzeldir.

Cinsel mutluluğu yaşayabilmek adına spor yapmak, kilo vermek, dengeli beslenmek ve cinsel hayatınızı mutsuz edecek olan durumlar dan uzak kalmanız gerekmektedir.

Her kadın uzman yardımı alarak daha mutlu bir cinsel hayata geçiş yaparak orgazm olmayı öğrenebilir.

Eşimle cinsel sorunlar yaşıyoruz !

Eşimle cinsel sorunlar yaşıyoruz !Eşimle cinsel sorunlar yaşıyoruz !

 Eşimle cinsel sorunlar yaşıyoruz ! Bu cümleyi günümüz de bir çok çift kullanmaktadır. Hayat şartlarının her geçen gün daha fazla strese yer verdiği günümüz de ne yazık ki bu tarz problemlerin yaşanması son derece normaldir.

İlk zamanlar da her gün seks yapan çiftler zaman geçtikçe hafta da 1 , ayda 1 kere seks yapmaktadırlar. Çünkü seks hayatlarında ki heyecan zaman için de ortadan kaybolmak da ve yerini rutinlere bırakmaktadır.

Sizin de cinsel hayatınız rutin bir hal aldıysa mutlaka kaybolan heyecanınızı geri kazanmanız gerekmektedir. Heyecan olmadığı zaman cinsel hayatınız da mutlu olma şansınız kesinlikle yoktur.

Özellikle erkekler cinsel hayatların da daha fazla problem ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bu problemlere cinsel işlev bozuklukları adını vermekteyiz. Bir çok sorun ile karşı karşıya kalabilirler.

Erken boşalma, sertleşme ya da geç boşalma problemleri erkeklerin cinsel hayatların da mutsuz olmalarına neden olan durumlar arasın da yer almaktadır. Bu sorunlar yaşandığın da kesinlikle yardım almanız gerekmektedir.

Cinsellik ne zaman alarm vermeye başlar ?

Cinsellik ne zaman alarm vermeye başlar ?Cinsellik ne zaman alarm vermeye başlar ?

Özellikle evli olan çiftler ya da uzun süreli ilişkiler yaşayan bireyler zaman geçtikçe hayatların da ve cinsel konular da bir çok değişim ile karşı karşıya kalmaktadır. Seks sıklığın da azalma, cinsel sorunlar, isteksizlik gibi bir çok can sıkıcı durum ile karşı karşıya kalabilirler.

Her insan erkek ya da kadın cinsel sorunlar ile dönem dönem karşı karşıya kalabilir. Erkekler erken boşalma, sertleşme sorunu, cinsel isteksizlik kadınlar ise cinsel isteksizlik, orgazm problemleri, libidoda düşüklük gibi bir çok problem ile karşı karşıya kalabilirler.

Çiftler utandıkları, çekindikleri için cinsel problemlerini ne yazık ki birbirleri ile konuşamazlar. Cinsel hayatınız da mutlu olmak istiyorsanız mutlaka cinsel konuları konuşabilmeniz gerekmektedir.

Seks hayatınız da alarm sesini duymaya başladığınız da kesinlikle kapama düğmesine basmayın ve bu sesi daha da fazla açarak sorunlarınızı eşiniz ile paylaşın.

Cinsel sorunları eşler birbirleri ile paylaşmazlar ise ne yazık ki mutluluk gelmeyecektir. Mutlu olmak için sorunlarınızı paylaşmalı ve yenmelisiniz.

Cinsellik ne zaman biter ?

Cinsellik ne zaman biter ?Cinsellik ne zaman biter ?

  Cinsellik ne zaman biter ? Bu soruyu kendinize sormanıza kesinlikle gerek yoktur. Uzmanlar cinselliğin yaşadığınız sürece bitmeyeceği kanaatindedir. 50 yaşların dan sonra cinsel hayatınız da sorunlar meydana çıktığı normal bir durumdur. Ancak bu yaşlar da cinsel sorunlar hayatınıza geliyor diye cinsel yaşamanız bitmez. Bu neden ile cinsel hayatınız da meydana gelen problemleri gereğin den fazla kesinlikle büyütmeyiniz. Yaşınız kaç olur ise olsun cinsel hayatınıza her zaman devam edebilirsiniz yeter ki siz isteyin.

Uzmanlar belli bir yaştan sonra sertleşme sorunu yaşasanız dahi çeşitli tedavi yöntemleri ile bu problemlerin ortadan kaldırabileceğinizi dile getirmektedirler. İlaç tedavisi ile bir çok insan cinsel hayatlarına yaşları 60 olmasına rağmen devam edebilmektedirler. Sizler de cinsel hayatınıza çok daha mutlu bir insan olarak en deneyimli haliniz ile devam edebilirsiniz.

Erkekler bu konular da gerçek anlam da stres yapmaktadırlar. Artık cinsel konular da stres ve gerginlik yaşamanıza gerek yoktur. Sizler de eşiniz ile en mutlu anlarınızı ilerleyen yaşlarınız da geçirebilirsiniz.

Gebelikte cinsel yaşam

Gebelikte cinsel yaşam Gebelikte cinsel yaşam

Hamilelik kadınların hayatını önemli ölçü de etkileyen ve anne adayı için çok farklı bir süreçtir. Bu dönem de anne adayları yalnızca fiziksel olarak değişim yaşamaz bunun dışın da psikolojik olarak da bir çok değişim yaşamaktadırlar.

Cinsellik evli çiftler için son derece önemli olan bir durum olsa da gebelik dönemin de bu durum sekteye uğrayabilir. Gebelikte cinsel yaşam hakkın da yanlış bilinenler ve hamileliğin ilk ayların da annelerin bu sürece uyum sorunu yaşamları cinsellikten soğumalarına neden olabilmektedir.

Cinsellik doğuştan gelen bir duygudur ve bu duygunun asıl amacı nesillerin devamlılığını sağlamaktır. Anneler bu dönem de hamile olduklarını öğrendiklerin de annelik duyguları her şeyden baskın gelmektedir. Anne adayları bu dönem de bebeğe her hangi bir zarar geleceğini düşünerek ilişkiye girmek istemezler.

Ancak bu dönem de sağlıklı bir şekil de devam eden gebelikte çiftlerin cinsellik yaşamaların da hiç bir sakınca yoktur. Toplum da her ne kadar bu dönem de ilişkiye girmenin sakıncalı olduğu ve bebeğin sakat doğma riskinin olduğu söylense de kanıtlanmış olan bir durum kesinlikle yoktur.