Monthly Archives: Ekim 2015

Bayanların cinsel istekleri

Bayanların cinsel istekleri Bayanların cinsel istekleri

Bayanlar cinsel hayatların da çok fazla bir şey istemez, isteseler de ne yazık ki bayanlar cinsel konular da baskı altın da yetiştikleri için isteklerini pek de dile getiremezler. Bayanların cinsellikten en büyük beklentileri kesinlikle duygusallıktır. Her bayan cinsel hayatın da duyguları ile hareket eder ve genel de bayanlar duygusal olarak bir şey hissetmedikleri erkekler ile beraber olmak istemezler. Bu durum her kadın için geçerli olmasa da, genelin de durum bu şekil de hareket etmektedir.

Bayanların cinsel fantezileri de erkeklere göre daha kısıtlıdır. Yapılan bir araştırma da bayanların en çok uçakta seks yapmayı ve bir seks partisine katılmayı hayal ettikleri ortaya çıkmıştır. Erkekler ise fantezileri konusun da bayanlara göre çok daha rahat bir tavır sergilemektedirler. Erkekler her zaman her türlü yeniliğe fanteziye açık olarak hareket etmektedirler.

Erkeklerin, bayanların cinsel isteklerini her zaman karşılamaları ve onları cinsel konular da rahat ettirmeleri gerekmektedir. Erkeklere bu konu da büyük bir görev düşmektedir.

Bayanlarda libido düşüklüğü

Bayanlarda libido düşüklüğüBayanlarda libido düşüklüğü

  Her zaman cinsel konular da erkeklerin problemlerin den söz eder dururuz . Peki kadınlar cinsel hayatların da ne gibi problemler yaşayabilirler ? Bu yazımız da sizlere bayanlarda libido düşüklüğü hakkın da biraz olsun bilgi vermeye çalışacağım.

İlk olarak libido nedir biraz bu konudan sizlere söz edelim. Libido insanların aynı yemek yemek ya da su içmek gibi cimnsel konular da isteklerinin dışa vurması anlamına gelmektedir.  Eğer libidonuz yüksek ise seks yapmaya karşı isteğiniz vardır. Ancak libidonuz düşük ise cinsel istek sorunu yaşıyorsunuz demektir.

Libido düşüklüğüne neden olan bir çok konu olabilir. Ancak bu konuyu yüzeysel olarak ele alacak olursak bu sorun genel de psikolojik nedenler den dolayı meydana gelmektedir. İş hayatı stresi, ilişki sorunları gerginligi gibi durumlar libidonuzun düşmesine neden olabilir.

Bu tarz durumlar da mutlaka dikkatli olmanız ve sorununuz daha fazla büyümeden uzman detseği almanız gerekebilir. Cinsel mutluluk hayatınız da gerçekten de önemli olmalıdır. Bu neden ile isteğinizin de her zaman yüksek olması gerekmektedir.

Aşk var ise seks harikadır !

Aşk var ise seks harikadır !Aşk var ise seks harikadır !

Aşk var ise seks harikadır ! Diyoruz bu durumu aynı şu şekil de düşünmeniz gerekmektedir. Aşk ile yaşanan bir seks adeta bir krala hazırlanan ziyafet gibidir. Ancak aşk olmadan yaşanan seks ise sıradan bir öğle yemeğin den farksız olacaktır.

Bir çok uzmana göre aşk cinsellikten haz almanızı sağlayan duygu olarak görülmektedir. Aşık olan insanlar için her zaman yaşamınız da olan olumsuzluklar ortadan kalkacak ve her şey gözünüze güzel görünecektir. İnsanlar aşık oldukların da daha anlayışlı, daha sevecen, daha uyumlu ve mutlu olduklarının farkına varmaktadır.

Birbirinden elektrik alan iki insan ilk olarak şehvet duygusuna kapılırlar sonra sırası ile aşk ve sevgi meydana gelmektedir.

Cinsel hayatınız da siz de her zaman bir ziyafet çekmek istiyorsanız yapmanız gereken aşık olduğunuz insan ile hayatınıza devam etmek olmalıdır. Aşk ile ilişki yaşadığınız da gerçekten de ne kadar mutlu bir insan olduğunuzu sizler de göreceksiniz.

Daha mutlu ve tutkulu beraberlik için ne yaparsanız yapın aşk ile yapın bu size çok daha iyi gelecektir.

Cinsellikte heyecanının önemi

Cinsellikte heyecanının önemi Cinsellikte heyecanının önemi

Cinsel hayat her zaman hayatın önemli alanların dan bir tanesidir. Cinsel hayatınız da mutlu olmak hayatınızın bir çok alanın da yüzünüze ve psikolojinize yansımaktadır aslın da bu neden ile cinsellikte heyecanın önemini gerçekten kaybetmemeniz gerekmektedir.

Uzun süreli yaşanan ilişkiler de yani evlilikler de bir çok çift zaman geçtikçe cinsel hayatlarının rutin bir hal aldığını ve heyecanlarının eskisi kadar yüksek olmadığını dile getirmektedirler.

İşte tam bu an da yapmanız gereken sizleri heyecanlandıracak neler var bunları bulmanız gerekmektedir. Cinsel hayatınızı heyecanlandıracak daha mutlu  olmanıza yardımcı olacak şeyleri keşfetmeniz gerekmektedir.

Cinsel hayatınız da her zaman heyecanın değerini bilmeniz gerekmektedir. Heyecanınız ne kadar artarsa sizler de o kadar mutlu olma şansını yakalayacaksınız.

Gerçekten de hayatınız da düzenli seksin olmadığını hayal edin , bir de olmadığı zamanları  göreceksiniz ki düzenli cinsel hayat sizlere gerçekten de çok olumlu yansıyor.

Sizlerde cinsel hayatınızın düzenli ve sağlıklı olması için her zaman eliniz den geleni yapmayı çalışın…