Monthly Archives: Kasım 2015

Seks kalp krizine neden olmuyor

parfümSeks kalp krizine neden olmuyor

Kalp krizi geçirmiş olan ya da kalp-damar tıkanıklığı yaşayan insanlar genel de cinsel ilişkiye girmek den çekinmektedir.

İlk olarak belirtmemiz gereken seks kalp krizine neden olmaz tam aksine kan akışınız hızlandığı düzenli seks hayatınız var ise kalp sağlığınız da çok daha iyi olacaktır. Bunun bilincin de olan insanlar her zaman çok daha sağlıklı bir hayat geçrirecektir.

Sizler de cinsel hayatınızın sizlere çok daha güzel duygular katmasını istiyorsanız mutlaka cinselliği bilinçli bir şekil de yaşamaya özen gösteriniz. Cinselliğin hayatınıza katacak olduğu olumlu yönleri sizler de bilirseniz emin olun cinsel hayatınız da çok daha mutlu olacak ve daha kaliteli bir yaşam süreceksiniz.

Her erkek bu konu da bilinçli olarak davranmalıdır. Cinselliğin kalp sağlığınıza olan olumlu sonuçların dan sizler de mutlaka faydalanmalısınız…

İlk görüşte aşk mı yoksa seks mi ?

ilk görüşte aşkı mı , seks miİlk görüşte aşk mı yoksa seks mi ?

Seni ilk gördüğüm de kalbim küt küt atmaya başladı, ne yapacağımı bilemedim ! Bu tarz cümleler genel de erkek yatak da kadını görene kadar son bulmaktadır. Heyecanlı bir seks ilerleyen zamanlar da ilişkiniz açısın dan çok büyük bir önem arz etmektedir.

Çok eski yıllar dan bu güne uzmanlar ilk görüşte aşk var mıdır diye düşünmektedirler. Aşk ne demek diye bakacak olursak kadın ve erkek arasında beden, beyin, duygu, zihinle birlikte yaşanan etkileşimdir. Hem dürtüsel hem de zihinseldir. Yani aşk sadece bedenimizi değil duygularımızı da harekete geçirmektedir. 

İlk görüşte aşka inanan bir çok insan vardır. Ancak ilk görüşte seks diye bir durumun da olabildiğini ihmal edemeyiz. Bir akşam bir bar da birbirlerini çok beğenen 2 insan o gece beraber olabilmektedir. İşte buna ilk görüşte seks denebilir.

Hayatınız da her zaman aşk ile seks yaşamaya özen gösteren insanlar olmaya çalışın bu şekil de çok daha mutlu olacaksınız….

Seks hayatınızı heycanlandırın

cinsel 8Seks hayatınızı heycanlandırın

Seks insanların hayatların da her zaman var olan, insanların cinselliklerini paylaştıkları çok özel bir eylemdir. Cinselliği hayatınız da her zaman duygusal olarak yaşamalı ve cinsel hayatınızı heyecanlandırmak adına her zaman çaba göstermelisiniz. Heyecan ve tutku olmadan yaşanan cinsel hayat çoğu zaman hayatınızı mutsuz etmek den başka hiç bir işe yaramaz bu neden ile cinselliği hayatınız da her zaman heyecanlı olarak yaşamanız gerekmektedir.

Cinsel heyecanı ayak da tutmak adına her zaman yenilikçi olmanız ve fantezilerinizi tüm çıplaklığı ile eşinize sunmalısınız. İletişim olarak her zaman cinsel konular da daha rahat bir şekil de hareket etmelisiniz. Bu durum emin olun ki sizleri çok mutlu edecektir.

Tutku ve heyecan cinselliğin vazgeçilmez olan iki ana ögesidir. Sizler de mutlu beraberlikler geçirmek adına her zaman bu durumu hayatınız da yükseltmeye özen gösterin ve daha kaliteli bir cinsel hayat geçirin.

Ne kadar yenilikçi bir seks tecrübesi yaşarsanız cinsel hayatınız da da o kadar mutlu olacak ve karşınız da ki insanı mutlu edeceksiniz.

Kokular seksin cazibesidir !

Kokular seksin cazibesidir !Kokular seksin cazibesidir !

  Cinsellik de kokunun önemini her fırsatımız da dile getirmeye çalışıyoruz.  İnsanların her  koku dışın da bir de kendi tenlerinin özel bir kokusu vardır. Bu koku her insan da farklıdır ve insanların kendi feromonları bulunmaktadır. Feromon demek vücudunuz da siz almadığınız ve karşı tarafı gerçekten cezbeden çok özel bir kokudur. İşte bayanların tam olarak siz den etkilenmesine neden olan koku insan vücudunun özel olarak salgıladığı bu feromon kokudur.

Günümüz de bu tarz feromon maddeler içeren kokuları tercih ettiğiniz parfümler de de bulmanız mümkündür. Sizler de kokuların cazibesine kendinizi bırakarak çok daha güzel ve mutlu bir cinsel ilişki yaşayabilirsiniz. Bu saye de çok daha kaliteli ilişkiler yaşayacak ve gerçekten de kokunun ilişki de ki önemini anlayacaksınız.