Monthly Archives: Aralık 2015

Burçların seks yaşamı

Burçların seks yaşamı Burçların seks yaşamı

Burçların seks hayatınızı ele verdiğini biliyor musunuz ? Sizlere bu yazım da cinsellik ile arası iyi olan bazı burçlar dan söz etmek istiyoruz. İşte burçların seks yaşamı ;

  • Koç burcu erkeği : Son derece ateşli olan koç burcu erkekleri beden ihtiyaçlarına çok önem vermektedir. Hiç bir kadının peşin den koşmazlar ve genel de avlanmayı severler. Erotik iç çamaşırları oldukça ilgisini çeker. Boyun bölgelerinin öpülmesinden çok hoşlanırlar.
  • Boğa burcu erkeği : Doğa burcu erkekleri yatak da mükemmel bir tutkuya sahip olurlar. Bedensel zevk onlar için yemek içmek kadar önemlidir. Şehvetli ve oldukça güçlü olurlar ve kadınlarına ciddi anlam da sahip çıkmaktadırlar. Fiziksel cazibeye önem verirler.
  • İkizler burcu erkeği : Üzerine ilgi çekmeyi bilen kadınlar dan çok hoşlanırlar. Fantezilerine oldukça düşkün olurlar, kulaklarına erotik cümleler söylenmesin den çok büyük haz alırlar. Öpüşmek favorileri arasın da yer almaktadır.
  • Yengeç burcu erkeği : Kadılar tarafından çekici bulunmaktadırlar. Bu burcun erkekleri gizemli olurlar ve onları çözmek gerçekten de kolay olan bir durum değildir.

Kadınların sormaya çekindikleri sorular

Kadınların sormaya utandıkları sorular Kadınların sormaya çekindikleri sorular

Kadınların belki çocuk yaşlar dan itibaren ayıp olarak karşılamaların dan dolayı belki de yüzleşmeye cesaretleri olmadığı bazı durumlar vardır. İşte bu yazımız da kadınların bu sorunlarına değineceğiz.

Orgazm olduğumu nasıl anlayacağım ?

Bu soru kadınların sormaya utandıkları sorunların başın da gelmektedir. Etrafların da ki diğer kadınlar dan sürekli orgazm hikayeleri duyan kadınlar kendilerinin orgazm olup olmadığını anlayamazlar. Kadınlar durum bu şekil de olunca kendilerin den şüphe duymaya başlarlar. Uzmanlara göre orgazmı öğrenmek için biraz zaman gerekmektedir.

Cinsel ilişki sonrasın da canım çok yanıyor neden ? 

Vajinal sıvının yeterli olmadığı durumlar da cinsel ilişki sonrasın da acı duymanız son derece normaldir. İlişki sırasın da bayanların mutlaka yeterince ıslandıktan sonra ilişkiye girmeleri gerekmektedir. Bu şekil de acı çekmeyeceklerdir.

Üst üste orgazm olabilir miyim ?

Kadınlar bu konu da çok şanslıdır çünkü kadınlar üst üste orgazm olabilirler. Kadınların boşalması daha uzun sürer ve kadınlar üst üste ilişkiye girebilir.  Bu durum kadınların en büyük şansların dan bir tanesidir.

Uyku seks hayatınızı nasıl etkiliyor ?

Uyku seks hayatınızı nasıl etkiliyor ?Uyku seks hayatınızı nasıl etkiliyor ?

Geceleri düzenli bir uyku çekmek sadece iş hayatınızı ve günlük tükettiğiniz kahve sayısını etkiliyor zannedenler den biriyseniz kesinlikle çok yanılıyorsunuz demektir.

Düzenli ve sağlıklı olan bir uyku düzeni aynı zaman da hayatınızı ve ilişkilerinizi de olumlu olarak etkilemektedir.

Yapılan araştırmalara göre kadınların fazladan uyudukları her saat uyku cinsel yaşamlarını ve isteklerini %14 civarın da artırmaktadır. 6 saatten fazla uyumak ilişkiniz den duyduğunuz mutluluğu anlatmaktadır.

Gece geçireceğiniz güzel bir uyku ertesi gün partneriniz ile enerjik ve mutlu bir güne işaret etmektedir. Günde ortalama olarak 7-8 saat uyuyan bireylerin ilişkilerin den son derece memnun olduklarını görmek mümkün olacaktır.

İlişkiniz de mutlu olabilmek adına seks hayatınız da , uyku da gerçekten çok büyük önem taşımaktadır. Çiftlerin birbirlerine karşı ne kadar enerjik göründükleri de ilişki açısın dan son derece büyük önem taşımaktadır.

Artık yatak odanız da başım ağrıyor bahanelerin den sizlerin de kurtulması gerekmektedir. Bu bahaneyi yapılan araştırmalara göre kadınların %33 kadar bir kısımı kullanmaktadır.