Monthly Archives: Ocak 2016

Kadın cinselliği

Kadın cinselliği Kadın cinselliği

Kadınlar da cinsel hayatların da her ne kadar dile getiremeseler de bir çok sorun ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu yazımız da sizlere kadınların en çok yaşadıkları cinsel problemler arasın da yer alan cinsel isteksizlik den sizlere söz etmek ve kadınların cinselliği hakkın da önemli bilgiler vermek istiyorum.

Kadınlar ne yazık ki cinsel konular da erkekler kadar rahat ve geniş olarak yetişmiyorlar. Sürekli olarak ayıp başlığı altın da yetiştirilen kız çocukları evlendiklerinde cinsel konular da tam anlamı ile maça 3-0 yenik başlıyorlar diyebiliriz. Bu neden ile de bir çok bayan ilk cinsel deneyimin de korku dan ve heyecan dan dolayı vajinismus sorunu ile karşılaşmaktadır.

Cinsel hayatınız da mutlu olmak istiyorsanız her şeyden önce iyi bir bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Cinsel konular da erkekler rahat oldukları için bu konu da görev erkeklere düşmektedir. Eşinizi bu tarz konular da rahatlatmak ve daha sağlıklı olması için ona destek olmak cinsel hayatınız da çok daha mutlu bir çift olmanıza yardımcı olacaktır.

Kadın cinselliği ve bilmeniz gerekenler

Kadın cinselliği ve bilmeniz gerekenler Kadın cinselliği ve bilmeniz gerekenler

Bir çok erkek kadınların cinsel hayatları ile ilgili ne yazık ki çok fazla bilgi sahibi olmadan cinsel hayatlarına devam etmektedirler. Bu yazım da sizlere kadın cinselliği hakkın da bilmeniz gerekenler hakkın da bilgi vermeye çalışacağım.

Kadınlar erotik olan her şeyden tahrik olurlar. Kadınlar diğer kadınlara bakarak tahrik olabilirler. Bu durum dan kadınların biseksüel olduğunu kesinlikle çıkarmayın. Bu durum bütün kadınların böyle olduğu anlamına asla gelmemektedir.

Vücudunu beğenmek kadınların cinselliğin de son derece önemli yer tutmaktadır. Vücutlarını beğenen kadınlar her zaman orgazma çok daha kolay bir şekil de ulaşmaktadırlar.

Kadınlar her zaman aldatma konusun da onları cinsel yönden aldatmanızı tercih etmektedirler. Kadınlar aşk olarak aldatılmak dan hiç ama hiç haz etmezler. Bu neden ile tek gecelik kaçamaklar affedilebilir bir durumdur.

Kadınlar seksten sonra eşlerine kendilerini çok daha bağlı hissederler. Bu neden ile seksin bağlayıcı gücünden erkeklerin her zaman faydalanmasını öneriyoruz. Bu şekil de cinsel hayatınız çok daha mutlu geçecektir.

Kadınlarda cinsel isteksizlik ve nedenleri

Kadınlarda cinsel isteksizlik ve nedenleri Kadınlarda cinsel isteksizlik ve nedenleri

Cinsel isteksizlik sorunu her zaman cinsel hayatınızın alt üst olmasına neden olabiliyor. Bu neden ile kadınlar da cinsel isteksizlik ve nedenleri hakkın da bilgi sahibi olmanız gerekmektedir.

Kadınlar cinsel sorunları genel de psikolojik etkenler den dolayı yaşamaktadırlar. Cinsel hayat da yaşanan en büyük sorunlar dan bir tanesi de tartışmasız ki cinsel isteksizlik sorunudur. Cinsel isteği olmayan bir bayan ne yazık ki hem ilişkiden zevk almayacak hem de cinsel hayatın dan uzaklaşarak ilişkisel anlam da bir çok problem ile karşı karşıya kalmanıza neden olacaktır.

Cinsel hayatınız da kadınların bu tarz sorunlar dan uzak kalabilmeleri için ilk olarak yapmaları gereken şey kendilerini iş hayatlarının ve ilişkisel anlam da yaşanan sorunlar dan uzaklaştırmaları olacaktır.

Kendinizi hayatınızın stresinden ne kadar uzaklaştırmayı başarırsanız cinsel hayatınız da da o kadar daha mutlu olmayı başaracaksınız demektir. Bu neden ile sizler de cinsel hayatınıza bir çizgi çekin ve yeniden başlayın…