Monthly Archives: Mart 2016

Bayanlar da istek problemi

Bayanlar da istek problemi Bayanlar da istek problemi

Bayanlar , genel de gece yatağa yattıklarında eşlerine karşı başım ağrıyor propagandasını uygulayabilir. Bu durum sürekli olarak yaşanıyor ise erkeklerin, eşlerinin cinsel isteksizlik problemi yaşadıklarını düşünebilirler. Bayanlar da istek problemi yaşamak bu sorunu en çok yaşanma nedeni olarak görülebilir. Cinsel hayatınız da her zaman mutlu olmak istiyorsanız bu tip sorunları bayanların eşleri ile mutlaka paylaşmaları gerekmektedir.

Bayanlar da cinsel isteksizlik psikolojik olarak yaşanan bir problemdir. Her bayan bu tarz sorunlar ile zaman zaman iş hayatlarından, bu şekil de sorunlar ile karşı karşıya kalabilmektedirler. Cinsel problemler insanların hayatlarını her zaman etkiler bu neden ile cinsel sorunlara karşı her zaman dikkatli olmanız gerekmektedir.

Cinselliğin en güzel yanı , çiftlerin ilişkisel olarak birbirlerine daha yakın olmasını sağlamaktadır. Cinsellik olmadan ilişkiler ciddi anlam da yürüyemez. Sizler de daha mutlu bir ilişki için her zaman cinsel hayatınızın da düzenli ve mutlu olmasına özen gösterin. Göreceksiniz bu şekil de ilişkiniz çok daha mutlu geçecektir.

Sertleşme sorunu da aynı , erken boşalma sorunu gibi hayatınıza olumsuz olarak yansıyan problemlerdir. Siz de her zaman cinsel hayatınız da ki problemlere karşı dikkatli olmalısınız. Ancak bu şekil de kendinizi çok daha iyi ve mutlu hissedeceksiniz. Önemli olan hayatınız da ki problemleri her zaman eşiniz ile paylaşmak olmalıdır.

Parfüm nedir ? Neden yapılır ?

Parfüm nedir ? neden yapılır ?Parfüm nedir ? Neden yapılır ?

Parfüm günümüz de en çok kullanılan kozmetik ürünler den bir tanesidir. Parfüm güzel kokuların birbirine karıştırılarak elde edilen formüle verilen isimdir. Parfümlerin bir çok çeşit ,farklı modelleri bulunmaktadır. Günümüz de kadınlar çoğunlukta olmak üzere erkekler de parfüm kullanmaktadırlar. Parfümlerin yapımı son derece kolay olmasına karşın özellikle bazı parfümler yurt dışın dan ithal olarak gelmektedir. 5 liraya satılan parfümler olduğu gibi milyarlarca liraya satılan parfümler de bulunmaktadır.

 Parfümler de aroma olarak neler kullanılmaktadır ?

Parfümler de en yaygın olarak kullanılan aromalar bitki aromalarıdır. Onun dışın da Liken ve kahverengi algler de kullanılmaktadır. Bazı hayvanlar dan da yardım alındığı bilinenler arasın da yer almaktadır. Misk kedisi ve casteroum isimli bir kunduz bu hayvanlara örneklerdir. Parfüm sözcüğü Latin kökenli bir kelime olup Latince de uçucu anlamına gelmektedir.

Parfüm yapımın da kullanılan aromalar

  • Ağaç kabukları.
  • Çiçekler meyveler.
  • Yaprak ve dallar.
  • Reçine bitki kökleri.
  • Tohumlar ağaç gövdesi.
  • Kehribar ve petek de kullanılmaktadır.

Sizler de kendinize uygun olan parfümleri sayfamız da yer alan telefon numaraların dan bizleri arayarak sipariş verebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere konu hakkın da yardımcı olacaktır. Afrodizyak parfümler hakkın da sayfamız da çeşitli yazılar da bulabilirsiniz. Sizlere bu yazılarımız da yardımcı olacaktır. Bu şekil de sizler de daha mutlu bir insan haline geleceksiniz.