Monthly Archives: Haziran 2016

Kadınlar sevişirken ne düşünüyor ?

cinsel 9Kadınlar sevişirken ne düşünüyor ?

Kadınların geneline baktığımız da seks sırasında odaklanma sorunu yaşadıklarını görmekteyiz. Kadınlar seks sırasın da çok farklı durumları düşünmektedir. Genellikle bu konu da erkeklerin seks sırasın da farklı şeyler düşündükleri söylenir ancak kadınlar da da durum çok farklı gözükmüyor. Kadınlar seks sırasın da farklı şeyler düşündükleri için orgazm olmaları da ne yazık ki zorlaşmaktadır. İşte Kadınlar sevişirken ne düşünüyor ? Sorusunun cevapları ;

  • İç çamaşıra o kadar para verdim fark etmedi bile. Neden bir şey demedi ?
  • Pencere açık mı kalmış ? Perdeyi tam olarak kapatmadık mı acaba ?
  • Işığı kapatsak mı acaba , ışıkta sevişmeyi hiç sevmiyorum söylesem mi acaba ?
  • Bu çocuğun sesi mi ? Duydu mu bizi acaba ?
  • Mumların hepsini söndürdük mü acaba ? Ya ev tutuşur ise, kalkıp baksam mı acaba ?
  • Bu pozisyon da göbeğim çok belli oluyor keşke üste geçmeseydim.
  • Selülitlerimi fark etti mi acaba , hiç tutkulu değil bu gün kesin far etti.

Kadınların cinsellik sırasın da kafaların dan geçen durumları sizlere aktardık. İşte kadınlar bu durumlar ile kafayı bozmuş durumdalar. Kadınların cinsellik sırasın da düşündükleri konular hakkın da sizlere bilgi vermeye çalıştık. Kadınlar da seks sırasun da  garip garip duygular içerisin de yer alabilen varlıklardır. Bu konulara karşı her zaman belirli bir dikkat içerisin de olmanız gerekmektedir.

 

Bayanların seks sırasın da istekleri

Bayanların seks sırasın da istekleri Bayanların seks sırasın da istekleri 

Cinsel hayatınız da her zaman erkek olarak kendi isteklerinizi göz önünde bulunuyorsunuz, bu yazımız da sizlere bayanların seks sırasın da istekleri nelerdir ? Bu konu hakkın da bilgi vermeye çalışacağız. Bayanlar seks sırasın da her zaman istekli ve aşk dolu olurlar. Peki erkekler ne kadar aşk dolu ! İşte tam olarak erkeklerin sorunları da bu nokta da başlamaktadır.

Bir bayanın seks sırasın da en büyük isteklerinin başın da her zaman aşk ile yaşanan bir cinsellik gelmektedir. Cinsel hayatınızın içerisin de aşk yok ise ortada büyük bir problem meydana gelebilir. Bayanların seks isteklerini erkeklerin her zaman karşılamaları gerekmektedir. Bir erkek bayanın isteklerini ne kadar karşılar ise karşılığın da da o kadar mutlu olacaktır.

Cinselliğin her zaman doğru şekil de tadına varmak için hem bayanların, hem de erkeklerin isteklerini yerine getirmeleri şarttır. İstekler yerine gelmez ise cinsel hayatın ne tadı ne de tuzu olmayacaktır. Cinsel mutluluğunuz için her zaman bir erkek olarak eşinize heyecanı, tutkuyu, ateşi göstermeniz gerekmektedir.

Kadınlar cinsel hayatların da bunları ister ve karşılığın da sizlere misli ile aynılarını geri verirler. Bu konu ciddi anlam da çok büyük bir öneme sahiptir. Cinsel mutluluğunuz için bu konular her ne kadar önemli değil gibi görünse de gerçekte çok önemli olan ve sizleri mutlu edecek önerilerdir.