Monthly Archives: Temmuz 2016

hy

Erkeklerde Hoş Koku

Günümüzde kişisel bakımın ne kadar önemli olduğunu bildiğinizi düşünmekteyiz. Erkekler için ve kadınlar için hoş kokmak karşı tarafa hoş gözükmek oldukça önemlidir. Yaz kış çalıştığınız iş yerinde yada ev ortamınızda sokakta aşırı terleme yaşayan insanlar kendi kokularından rahatsız olmakta ve bu kokuları önlemek için ne kadar parfüm ve benzeri ürünler kullansa da bu kokulara çözüm bulamamaktadır.  Bu sebepten dolayı insanlar kendilerine uygun olan ve hoş koku sağlayan bir çok parfüm arasından bir tanesini seçme gereği duyar. Giydiğiniz kıyafetinize yada gideceğiniz ortama göre parfüm seçiminde bulunabilirsiniz.

Kimi erkek daha yumuşak kokulardan kimi erkek de etkileyici ve keskin bir koku kullanmaya özen gösterir. Bunun sebebi kişinin psikolojik durumuna göre de değişmektedir. Erkekler karşı tarafı uyarıcı parfümler kullanmak ister fakat çoğu erkek yanlış parfüm kullanarak karşı tarafı etkilemek yerine karşı tarafın hoşlanmadığı kokuları kullanarak kadınları püskürtür.

Erkekler tarafından kullanılabilecek bayanları çekebilecek kokular tabi ki de var. Bu kokuların geneline afrodizyak denilmektedir. Afrodizyak parfümler internet üzerinden yada kozmatik malzemeleri satan yerlerden temin edilebilir. Erkekler ve kadınlar tarafından bu tür kokular sürekli kullanıldığından dolayı sizlerde internet üzerinden bu tür kokulara sahip olabilirsiniz.

erk

Cinsel isteksizlik ve erken boşalma

Günümüzde hayat şartlarının yoğun ve çıkmazlar içerisinde olduğunu varsayalım ve bu varsayım üzerine yoğunlaşalım. Her gün olanca stresi bünyenizde yaşamak ve çeşitli sorunlara takılmak aslında hayatınızı olumsuz etkilediği gibi ev ile aileniz ile olan bağlarınızı da etkilemektedir. Stres altında ve baskı altında olduğunuzdan dolayı yanlış yapmanız muhtemeldir. Yanlış kararlar almak yanlış adımlar atmak ve hayatınızı yanlış yönetmek sizin ve aile bireylerinizin huzursuzluğuna sebebiyet vermektedir.

Huzur içerisinde yaşadığınızda ki hayatınızı gözünüz önüne getirdiğinizde aslında hayatın ne kadar güzel ve sorunların ne kadar basit bir şekilde çözüldüğünü dışarıdan olaya bakarak gözlemleyeceğinize inanıyoruz. Aile ilişkilerinde partneriniz ile olan ilişkilerinizde yoğun stres ve baskı altında olduğunuzdan dolayı sorunlar yaşamanız mümkün. Bu durum evli çiftlerin çok büyük bir problemi diyebiliriz. Her geçen gün cinsel işlev bozukluğu durumundan dolayı bir çok çift ilişkilerini sonlandır makta ve çözüm bulamayacağı düşüncesine kapılıp her gününü kendilerine zindan etmektedirler. Erken boşalma ve cinsel isteksizlik gibi sorunlar aslında çok basit ve çözümü çok kolay cinsel sağlık sorunlarındandır. Doktor gözetimi altında tedavi olduğunuzda bir kaç seansta bu problemlerinizden kurtulmanız muhtemeldir. Sizler de doktor gözetimi altında bu sorunlardan kurtulmak için tedavi olabilirsiniz.  Yada partnerinize yeni heyecanlar yaşatmak için ilişkinize yenilikler katmayı da deneyebilirsiniz.