Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL

Bayan İstek Arttırıcılar İşe Yarıyormu?

17 Eşinizi Sürükecek Doğal Erotik Kokular CRAZY In Bed

 

Bayanlar bayanlar, parfüm ve kolonyelerinizi tuvalete atmanın tam zamanı! Araştırmalar, bu yüksek fiyatlı yılan yağı şişelerinin cinsel çekim üzerinde neredeyse hiçbir etkisinin olmadığını göstermiştir. Aslında, kadınlar için, erkek kolonyelerinin cinsel uyarılma üzerinde genel olarak biraz negatif bir etkisi olabilir.

 

Bir afrodizyak arıyorsanız, salonu görmezden gelin ve bunun yerine mutfak dolabınızın içine bakın. Chicago Kokusu ve Tat Tedavi ve Araştırma Vakfı’ndan Dr. Alan Hirsch “Yemek kokuları en büyük cinsel tepkiyi ortaya çıkarıyor” diyor. “Kolonya’dan kurtul ve iyi ve bol şeker almak.”

 

Hirsch ve diğer bilim adamları aynı sonuca ulaşan sayısız çalışmayı gerçekleştirdi; afrodizyak özellikleri, parfümleri ve kolonyaları, kolayca erişilebilen vanilya, tarçın, meyan kökü ve fesleğen gibi doğal kokularla rekabet edemiyorlarsa.

 

Peki neden sevgilinizin libido üzerinde sıfır etkisi olacak bir şey için 100 $ ons harcamak? Cinsel cazibe üzerinde gösterilen olumlu bir etkiye sahip, bol miktarda ucuz doğal kokular vardır.

 

 1. Vanilya

Vanilya, yüzyıllar boyu Çin ve Fransız parfümlerinde bir madde olarak kullanılmıştır. 1700’lerden beri doktorlar tarafından erkek cinsel potansiyelini artırmaya yardımcı olan bir iksir olarak önerilir. John Jackson, 1898’de yayınlanan bir kitapta vanilya özütünü “cinsel eğilimleri teşvik etmek” için önerdi. Vanilya’nın olumlu etkileri, yaşlı erkekler arasında özellikle güçlü.

 

Vanilya aynı anda öfori ve gevşeme yaratan doğal afrodizyaktır. Koku Enfeksiyon Enstitüsü’nden Dr. Craig Warren’e göre, “Vanilla dünyadaki evrensel mutluluk hissi üretir. Kokulara giden tüm materyallerin arasında, vanilyalı küresel olarak en çok sevilen şey. ”

 

 1. Siyah Liça

Belki de herhangi bir kokudan daha fazla, meyankökü kadın seks hareketini kesinlikle etkiler. Alan Hirsch’in araştırmalarında, dişiler için en güçlü koku kombinasyonları meyankökü ve salatalıkların yanı sıra, eski moda Good and Plenty şekerlemelerdi. Doughnuts ve meyan kökü kombinasyonu hem kadınlar hem de erkekler için uyarılmayı artırdığı bulundu. Meyan kökü, kolanın kokusu ile kombine edildiğinde de büyük bir galibiydi.

 

 1. Tarçın

Neredeyse herkes (kötü insanlar ve pislikler dışında) tarçının gezegendeki en hoş aromalardan biri olduğunu kabul eder. Bir çalışmada, tarçın rulolarının kokusu, penis kan akışını diğer kokardan daha fazla arttırdı. Seks yapmadan önce cinsel organınıza tarçın yağı sade bir damla damla … ve sonra teşekkür ederim.

 

 1. Kabaklu Pasta

Her iki koku da afrodizyak olduğundan, kabak pastasının vanilya ve tarçın içermesi tesadüf değildir. Bir çalışma, kabak pasta ve lavanta kombinasyonunun penis kan akışını% 40 ve vajinal kan akışını% 11 arttırdığını gösterdi. Kabak pasta ve donuts penise kan akışını% 20 arttırdı.

 

 1. Muz Nut Ekmeği

Bu lezzetli kokunun meyankökü ve salatalık kombinasyonu olarak kadın uyarılmaya neredeyse güçlü bir etkisi olduğu bulundu. Çocuklar, onu gerçekten kendin yapmak istiyorsan, ana yemek yemeden bir akşam yemeğine kadar kırbaçla-sadece mezrayı salatalık salatası, taze pişmiş muz fıstığı ekmeği ve tatlı için iyi ve bol bol kırbaç. Yine, bunun için bana teşekkür edeceksin.

 

 1. Narenciye

Dinle, kızlar-bir çalışma pembe greyfurt gibi kokuyorsanız, erkekler otomatik olarak kendinizden daha genç olduğunuzu varsayıyorlardı. Bir zamanlar yapılan bir çalışmada, portakal kokusu erkeklerin% 20’sini uyandırdı. Bu turunçgil vücut yağı şişelerini yakalayın ve çalışın!

 

Patlamış mısır

Tereyağlı, tuzlu patlamış mısırın sıcak, uçucu kokusu erkeklerin uyarılmasını yaklaşık yüzde on arttırır. Ve papyonu kim Tanrıya, ailenize ve ülkeye ihanet eden biri dışında sevmez?

 

 1. Zambak Vadisi

Bu tatlı, nadir ve hassas koku, bir çalışmada kendisine maruz kalan erkeklerin yüzde 11’ini buldu. Ünlü afrodizyak etkileri olan diğer çiçekler arasında menekşeler, orkideler ve sardunyaller bulunur.

 

 1. Sandalağacı

Masaj yağı olarak kullanıldığında, bu hafif, odunsu aroma binlerce yıldır Tantrik cinsel törenlerin bir parçası haline geldi. Sandalağacın ikinci çakrayı tetiklediği ve kişinin cinsel tepkisini artırdığı söylenir. Yatak odasında sandal ağacının varlığı daha güçlü orgazm yarattığı söyleniyor.

 

 1. Lavanta

Ünlü tarihi yuneticiler Cleopatra’nın, Marc Antony ve Julius Caesar’ı baştan çıkarmak için lavanta kokusunu kullandığı söyleniyordu. Erkekleri rahatlattığı ve onları beslenmiş hissettirdiği söylenir.

 

Yasemin

Craig Warren Yasemin’in tüm doğal kokuların en şahane olduğunu iddia ediyor. Eski çağlara uzanan Asya ülkelerinde erotik özellikleri için kullanılmıştır. Zarif beyaz çiçek, insan cinsel organlarının çevresinde bol bulunan indol olarak bilinen bir bileşim içerir.

 

Badem

Kadınlar, kadınlar ALMOND KOKLAMADAN SEVİYORUM. Kadınları erkeklerden daha güçlü bir şekilde etkiler. Onu kendin yapmak istiyorsan, badem içinde duş et.

 

 1. Fesleğen

İtalya’da, genç kadınlar, erkek talipleri baştan çıkarmak için fesleğen yağı kendilerinin üstüne koyardı. Bu nazikçe baharatlı kokunun, bayraklı cinsel yollarla gençleşmek için özellikle etkili olduğu söyleniyor.

 

 1. Kara Karabiber

Karabiber, biber ve sarımsak gibi sıcak baharatlar terlemeye neden olabilir ve insan cinsel tepkisini taklit eden kalp hızını-tepkilerini artırabilir. Yüzyıllardır Arap kültürleri, kara biberin erdemlerini, şehvet uyandıran özellikleri nedeniyle öne çıkardı.

 

 1. Rose

Kadınlar bu kokuyu sever. Seks cezbını artırmak için Arap erkeklerinin burun deliklerinde, ellerinin avuçlarında, kulaklarının arkasında ve sakallarında gül kokulu yağ ovuşturduğu söylendi.

 

 1. Zencefil

Kemiklerini sarsmak istersen -ve kim yapmaz? -ve antik Romalılar’ın yaptığı şeyi yaparsan … … tonlarca tatlı, baharatlı zencefil yiyeceksin.

 

 1. Nane

Diğer kokuların çoğundan daha, nane nektarının kadınlarda çoklu orgazm olasılığını artırdığı söyleniyor. Aynı zamanda birden fazla orgazm olduğunda genellikle olan şey kişinin ruh halini de geliştirir.TC mark

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL Bayan Azdırıcı Parfümler Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL © 2018
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL