Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL

Bayanlarda Cinsel İsteksizlik

Kadınlarda cinsel isteksizlik genel olarak görülen sorunların başında gelmektedir. Cinsel isteksizlik aslında bir hastalık olarak adlandırılmamalı ancak yine de bir problem olarak adlandırılmalıdır. Çünkü cinsel isteksizlik bazı psikolojik sorunlardan dolayı ortaya çıkabilmektedir. Diğer yandan aşırı yorgunluk gibi veya bazı fiziksel yorgunluklar gibi problemler de kadınlarda cinsel isteksizliğe neden olabilmektedir. Diğer yandan bir çok fiziksel hastalık da cinsel isteksizliğe neden olabilir.

Bayanlarda Cinsel İsteksizlik

Bayanlarda Cinsel İsteksizlik

Cinsel isteksizlik bahsettiğimiz gibi iki sebepten ortaya çıkabilmektedir ve bunların birincisi fiziksel olarak herhangi bir cinsel veya normal bazı hastalıklarınızın olmasından kaynaklanmasıdır. Örneğin vajinismus gibi bazı hastalıklar kadınlarda isteksizliğe neden olabilir. İkinci sebep ise son derece temel bir problemdir. Psikolojik nedenlerinizin olmasından kaynaklı da cinsel isteksizlik yaşayabilirsiniz.

Geçmişte yaşadığınız travmalar, can sıkıcı olaylar son derece cinsel isteksizliğe yatkın bir mental durum bırakabilir. Bu nedenle cinsel problemlere karşı koymaya çalışırken psikologların da etkisi olabileceğini ve sizi düzeltebileceğini unutmayın. Sadece ürolog ve jinekologlardan tedavi istemeyin aynı zamanda psikologlar ile de görüşün ve cinsel terapilere katılın.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL Bayan Azdırıcı Parfümler Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL © 2018
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL