Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL

Bayanları Etkilemenin Kısayolları

Bir bayan yaklaşmak istiyorsanız kıyafetinize ve nasıl koktuğunuza son derece dikkat etmelisiniz. Sizi bir bayana yakınlaştıracak veya uzaklaştıracak etkenlerin en başında kokunuz gelir. Bir insanın kokusu eğer kötü ise zaten kimse yanına yaklaşmak istemeyecektir. İstese bile kokunuzdan dolayı yaklaşamayabilir.

Kokunuz ilgi çekici ise zaten kadınlar sizin kokunuzu takip edecektir. Satışı yapılan parfümümüzün asıl içerisindeki koku ile birlikte hareket eden maddeler kadınları sizin oldukça yakınınıza çekmeye çalışacaktır. Fakat bu ürünün herhangi bir garantisinin bulunmaması ile birlikte içerisinde feromon maddesi içerir.

Kadınların burnunun içerisindeki vomeronazal bir organ sayesinde bu koku içerisindeki maddenin vücuda hava yolu ile çekildiği beyne iletilir ve beyin de kadınlık hormonlarının salgılanması emrini verir. Bu hormonlar salgılandığı andan itibaren kadında cinsel istek belirecektir ve cinsellik hormonları tetiklenecektir. Böylece erkeklere daha yatkın bir hale gelecektir ve siz de bu durumu fırsat bileceksiniz.

Bayan uyarıcı parfümler işinizi çok daha kolaylaştıracak ve partnerinizi size her seferinde daha da çok yakınlaştıracaktır. Bu etkiyi yaratacak maddenin ismi ise Feromon’dur. Feromon maddesi insanın beynine sinyaller gönderterek kadınlık hormonlarını salgılamayı sağlar. Kullanıcılar tarafından kullanılarak rağbet görülen bu ürün sayesinde kadınlık hormonları tetiklenerek kadınların cinselliğe yakınlaşmasını sağlar.

Bayanları Etkilemenin Kısayolları

Bayanları Etkilemenin Kısayolları

 

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL Bayan Azdırıcı Parfümler Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL © 2018
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL