Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL

Cinsel çekicilikte kokunun önemi

Cinsel çekicilikte kokunun önemi Cinsel çekicilikte kokunun önemi

Koku duyusu aslın da cinsel anlam da vazgeçilmez ve tartışılmaz olan bir durumdur. Cinsel çekicilikte kokunun önemi büyüktür. Hayvanlar üzerin de cinsel çiftleşme dönemlerin de kokunun önemi çok büyüktür. Feromon de nen bu kokular hayvanlar üzerin de bu kokular özel salgı bezlerince salgılanmaktadır. Dişi tarafın dan salgılanan bu koku erkeğe onun çiftleşmeye hazır bir şekil de olduğunu göstermektedir.

İnsanın cinsel davranışlarının henüz kokudan etkilenip etkilenmediği tam olarak belli olan bir durum olmasa da erkeklerin de koltuk altı ve genital bölgelerin de bezler olduğu tartışılmaz olan bir konudur. Bu bezler de ergenlik döneminden başlayarak koku üretmeye başlar . Bu kokuların insanlar için önemini belirten araştırmalar ve deneyler yapılmaktadır. Ancak bu konuların henüz tam olarak etkileri kanıtlanmış değildir.

Feromon maddeler içeren parfümlerden yardım alarak bayanların isteğinin artmasına yardımcı olabilirsiniz. Feromon kokular doğa da bir çok bitki de bulunmaktadır. Doğal kokular yardımı ile cinsel hazzınızı artırma şanısını sizler de yakalayabilirsiniz….

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL Bayan Azdırıcı Parfümler Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL © 2018
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL