Cinsellik ne zaman alarm vermeye başlar ?

Cinsellik ne zaman alarm vermeye başlar ?Cinsellik ne zaman alarm vermeye başlar ?

Özellikle evli olan çiftler ya da uzun süreli ilişkiler yaşayan bireyler zaman geçtikçe hayatların da ve cinsel konular da bir çok değişim ile karşı karşıya kalmaktadır. Seks sıklığın da azalma, cinsel sorunlar, isteksizlik gibi bir çok can sıkıcı durum ile karşı karşıya kalabilirler.

Her insan erkek ya da kadın cinsel sorunlar ile dönem dönem karşı karşıya kalabilir. Erkekler erken boşalma, sertleşme sorunu, cinsel isteksizlik kadınlar ise cinsel isteksizlik, orgazm problemleri, libidoda düşüklük gibi bir çok problem ile karşı karşıya kalabilirler.

Çiftler utandıkları, çekindikleri için cinsel problemlerini ne yazık ki birbirleri ile konuşamazlar. Cinsel hayatınız da mutlu olmak istiyorsanız mutlaka cinsel konuları konuşabilmeniz gerekmektedir.

Seks hayatınız da alarm sesini duymaya başladığınız da kesinlikle kapama düğmesine basmayın ve bu sesi daha da fazla açarak sorunlarınızı eşiniz ile paylaşın.

Cinsel sorunları eşler birbirleri ile paylaşmazlar ise ne yazık ki mutluluk gelmeyecektir. Mutlu olmak için sorunlarınızı paylaşmalı ve yenmelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*