Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL

Doğru kullanım şekli

Kokunun insanlar üzerindeki etkileri herkes tarafından bilinmektedir. Fransa da meydana gelen ve ilk oralarda üretilmeye başlanan parfüm insanları etkilemek adına kullanılan kokulardır. Bu kokuluların insanlar üzerindeki etkileri bilinmektedir. Vücutta dışarıya farklı kokular salgılamaktadır. Fakat bunların belirgin bir algılama şekli yoktur.

parfüm2Sadece insanlar bu kokuları alarak onların hormonlarına etki edebilmektedir. Erkeklerin salgıladıkları kokular kadınları kadınların salgıladıkları kokular da erkekleri baştan çıkartmaktadır. Bazı parfüm markaları da bu durumdan faydalanarak erkeklerden salgılanan kokuları bir araya getirerek farklı afrodizyak etkili parfümler üretmektedirler. Son derece doğal ve sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz bu parfümler ile karşı tarafı kolay bir şekilde etkileyebileceksiniz. Parfümlerin kullanım şekilleri ise bir çok kişi tarafından bilinmektedir.

Fakat bilmeyen kişiler için kısa bir özet geçecek olursak. Parfümler özellikle nabız alınan yerlere sıkılmalıdır. O bölgede hareket ve vücut ısısı farklılıkları olduğu için kokunun yayılmasını kolaylaştırmaktadır. Bu sayede de çevrenizdeki insanlar üzerinizde ki kokuları daha kolay ve etkili bir şekilde alabilmektedir.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL Bayan Azdırıcı Parfümler Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL © 2018
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL