Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL

Duygusal mı ? Cinsel aldat mı ?

Duygusal mı ? Cinsel aldat mı ?Duygusal mı ? Cinsel aldat mı ?

Çiftler birbirlerini duygu ve cinsel anlam da doyuramadıkların da gözleri dışarıya kayıyor ise bu durum sadakatsizlik den başka bir şey değildir. İlişkiler de tatminsizliği hiç dile getirmeden ortada hiç bir sorun yokmuş gibi davranılması ise o da aldatmaktır.

  Erkekler cinsel olarak olarak aldatmayı , duygusal olarak aldatmak dan çok daha fazla önemsemektedir. Bu durum 2 nedeni vardır.

  1. Erkekler yetiştirilme tarzı olarak duygusal farkındalık yaratacak şekil de yetişmemektedirler. Her zaman duygularını bastırmalarını sadece yapılması gerekeni yapmaları söylenmektedir. Yani buradan çıkarmamız gereken erkeklerin aldatmasın da çoğu zaman duygusal olarak bir durum yoktur. Duygusal aldatma erkekler den son derece uzak olan bir konudur.
  2. Erkekler ilişki de koruyan kollayan taraf olduğu için genel de duygusal olarak aldatmak onlara yakışmaz. Yani erkekler bu durumu kendilerine yakıştıramazlar.

Kadınlar duygusal olarak aldatmayı, cinsel olarak aldatmak dan çok daha kötü görmektedirler. Erkekler için cinsel olarak aldatmak daha kabul edici bir durum olarak görülebilmektedir. Bu neden ile kadınlar duygusal olarak aldatmadıkça kabullenebiliyor.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL Bayan Azdırıcı Parfümler Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL © 2018
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL