Eşimle cinsel sorunlar yaşıyoruz !

Eşimle cinsel sorunlar yaşıyoruz !Eşimle cinsel sorunlar yaşıyoruz !

 Eşimle cinsel sorunlar yaşıyoruz ! Bu cümleyi günümüz de bir çok çift kullanmaktadır. Hayat şartlarının her geçen gün daha fazla strese yer verdiği günümüz de ne yazık ki bu tarz problemlerin yaşanması son derece normaldir.

İlk zamanlar da her gün seks yapan çiftler zaman geçtikçe hafta da 1 , ayda 1 kere seks yapmaktadırlar. Çünkü seks hayatlarında ki heyecan zaman için de ortadan kaybolmak da ve yerini rutinlere bırakmaktadır.

Sizin de cinsel hayatınız rutin bir hal aldıysa mutlaka kaybolan heyecanınızı geri kazanmanız gerekmektedir. Heyecan olmadığı zaman cinsel hayatınız da mutlu olma şansınız kesinlikle yoktur.

Özellikle erkekler cinsel hayatların da daha fazla problem ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bu problemlere cinsel işlev bozuklukları adını vermekteyiz. Bir çok sorun ile karşı karşıya kalabilirler.

Erken boşalma, sertleşme ya da geç boşalma problemleri erkeklerin cinsel hayatların da mutsuz olmalarına neden olan durumlar arasın da yer almaktadır. Bu sorunlar yaşandığın da kesinlikle yardım almanız gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*