Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL

Feromon İçerikli Parfüm

Feromon içerikli parfüm sayısı dünyada oldukça azdır. Bulunanlar ise genellikle çok pahalı parfümlerdir. Bilindiği gibi satışını yaptığımız Hypnotic Poison son yılların en etkili feromon içerikli afrodizyak parfümlerinden biridir. Kadınlardaki isteksizlik sorununu yok edebilen bir ürün olan Hypnotic Poison düzenli olarak belirli bölgelere sıkılmalıdır.

Başta da dediğimiz gibi feromon içerikli parfümler genellikle yüksek ücretlere satılıyor. Bunun nedeni ises feromon içerikli ürünleri sadece büyük markalar üretiyor. Hypnotic Poison da son derece güçlü ve etkili bir feromon parfümüdür ancak Hypnotic Poison adlı parfümümüzde diğer ürünlere göre çok daha fazla feromon bulunmaktadır. Çünkü diğer parfümler kadın etkilemek için üretilmektedir, ayrıca kendilerine özgü bir formülü bulunduğundan dolayı oldukça pahalıdır.

Bizim satışını yaptığımız Hypnotic Poison bayan etkileyici parfümlerin en iyilerindendir ve içeriğindeki feromon miktarı afrodizyak etkisi yaratmaktadır hem de neredeyse diğer parfümlerin yarı fiyatına satılmaktadır. Normalde 135 TL‘ye alacağınız bir feromon parfümü sitemizden daha güçlü olan Hypnotic Poison ile kıyaslayabilirsiniz. Bu durumda fiyat oldukça dikkatinizi çekecektir çünkü Hypnotic Poison 79 TL‘dir.

hypnotic poison (1)

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL Bayan Azdırıcı Parfümler Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL © 2018
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL