Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL

Gebelikte cinsel yaşam

Gebelikte cinsel yaşam Gebelikte cinsel yaşam

Hamilelik kadınların hayatını önemli ölçü de etkileyen ve anne adayı için çok farklı bir süreçtir. Bu dönem de anne adayları yalnızca fiziksel olarak değişim yaşamaz bunun dışın da psikolojik olarak da bir çok değişim yaşamaktadırlar.

Cinsellik evli çiftler için son derece önemli olan bir durum olsa da gebelik dönemin de bu durum sekteye uğrayabilir. Gebelikte cinsel yaşam hakkın da yanlış bilinenler ve hamileliğin ilk ayların da annelerin bu sürece uyum sorunu yaşamları cinsellikten soğumalarına neden olabilmektedir.

Cinsellik doğuştan gelen bir duygudur ve bu duygunun asıl amacı nesillerin devamlılığını sağlamaktır. Anneler bu dönem de hamile olduklarını öğrendiklerin de annelik duyguları her şeyden baskın gelmektedir. Anne adayları bu dönem de bebeğe her hangi bir zarar geleceğini düşünerek ilişkiye girmek istemezler.

Ancak bu dönem de sağlıklı bir şekil de devam eden gebelikte çiftlerin cinsellik yaşamaların da hiç bir sakınca yoktur. Toplum da her ne kadar bu dönem de ilişkiye girmenin sakıncalı olduğu ve bebeğin sakat doğma riskinin olduğu söylense de kanıtlanmış olan bir durum kesinlikle yoktur.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL Bayan Azdırıcı Parfümler Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL © 2018
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL