Kadınlar ve cinsellik bilmeniz gerekenler

Kadınlar ve cinsellik bilmeniz gerekenlerKadınlar ve cinsellik bilmeniz gerekenler

Kadın cinselliği hakkın da farklı ve çarpıcı araştırmalar sonucun da ortaya çıkanlar şaşırtıcı olabiliyor. Kadınlar ve cinsellik bilmeniz gerekenler konusun da sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

  • Kadınlar diğer kadınlara baktığın da tahrik olabilmektedir. Bu durum ilk bakıldığın da biseksüel bir durumu işaret etmektedir. Sadece buradan çıkarmanız gereken bazı kadınlar hem erkeklerden hem de bayanlar dan hoşlanmaktadır.
  • Kadınlar çekici olduklarını hissettiklerin de çok daha kolay bir şekil de orgazm olmaktadırlar. Cinsel organları hakkın da olumlu düşünen kadınlar gerçekten de çok daha kolay bir şekil de orgazm deneyimini yaşamaktadır.
  • Kadınlar erkeklerin eşlerini aldattığında duygusal yönden aldatılmak istemezler yani bir kadın ile yediğiniz romantik bir akşam yemeği tek gecelik ilişkiden daha fazla eşinizin canını yakabilir.
  • Kadınların genelin de sadece fiziksel olarak ilişki yaşama olayı yoktur. Kadınlar daha çok duygusal olarak cinselliği yaşamaktadırlar. Bu neden ile kadınlar kendilerini ilişki den sonra çok daha bağlı hissederler. Yani cinsellik kadın ve erkeği birbirine yaklaştırmaktadır…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*