Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL

Kadınlar Ve Cinsellik

Kadınlar Ve Cinsellik

Kadınlar diğer kadınlara bakarak tahrik olabilirler. Homoseksüel olmasalar bile kadınlar çok daha kolay orgazm olabilirler. Partneriniz onu duygusal olarak aldatmaktansa bedenen aldatmanızı tercih edebilir. Kadın cinselliği üzerine yapılan araştırmalar çok eski zamanlara dayanmaz yapılan araştırmalara göre;

  1. Kadınlar, kadınlardan tahrik olabilir: Kadınlar erotik olan her şeyden kadınlardan, erkek ve kadınlardan da tahrik olmaktadırlar. Bu durum bir uyarılmadır. Bu durum her kadın bu şekilde olacak diye bir anlam yüklemeyin sadece bazı kadınların hem erkek hem de kadınlardan hoşlandığını belirtmekteyiz.
  2. Çekici olduğunu düşünen kadınlar daha çabuk orgazm olurlar: Vücudunu beğenmek kadın cinselliğin de büyük önem taşır. Cinsel organları hakkın da olumlu düşünen kadınlar çok daha kolay orgazm olurlar.
  3. Kadınlar Cinsel Yönden Aldatmanızı Tercih Ederler: Kadınlar onları cinsel olarak değil duygusal olarak aldatmanızdan çok korkarlar.Bir kadın ile uzun bir akşam yemeği yemeniz, bir kadınla 1 saat ilişki yaşamanızdan çok daha çıldırtıcı bir durmdur.Cinsel bir durum yaşamak onları daha az suçlu hissettirir.

hypnotic poison (4)

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL Bayan Azdırıcı Parfümler Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL © 2018
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL