Kadınlarda ve Erkeklerde Cinsel Sorunlar

Kadınlarda ve Erkeklerde Cinsel Sorunlar

Cinsel performans sıkıntıları erkeklerde ve kadınlarda ortaya çıkabilecek, çeşitli nedenlerden dolayı insanlarda ortaya çıkabilen ve bir çok kişinin canını sıkan sorunlar arasında yer almaktadır. Çoğu geçici problemler olsa bile son yıllarda çeşitlenmesi ve özellikle hem kadınlarda hem de erkeklerde görülebilmesi nedeni ile cinsel aktivitelerde insanlara zulüm etmeleri ile bilinirler. Erkeklerde sorunların büyük bir bölümü psikoloji ve fiziksel nedenlerden dolayı ortaya çıkarken kadınlarda ise genel olarak psikolojik sebeplerden problemler ortaya çıkıyor.

hypnotic poison (3)

Yaygın olan problemlerden erkeklerde olanlarından bazıları şunlardır; cinsel isteksizlik, erken boşalma, ereksiyon bozukluğu yani halk dilindeki adı ile iktidarsızlık ve belli başlı performans problemleri… Kadınlarda ise yaygın olan problemler şunlardır; cinsel isteksizlik, çeşitli genital bölge hastalıkları.

Erkeklerde bu problemlerin daha yaygın bir hal almış gibi görülebilir ancak kadınlarda da oldukça çeşitli problemler bulunmaktadır aynı zamanda her cinsin kendine göre sorunları da olabilir. Örneğin erkeklerde cinsel işlev bozukuluğu olan sertleşme sorunları gibi…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*