Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL

Libidoyu azaltan nedenler ?

Libidoyu azaltan nedenler ?Libidoyu azaltan nedenler ?

İnsanların her zaman aynı ruh halinde olmasını ne yazık ki onlar dan beklemek çok da doğru değildir. Yoğun tempolu ve stresli bir şekil de geçirdiğimiz hayatın arasın da sürekli olarak ertelediğiniz cinsel ilişkiler bir problemin habercisi olabilir mi ?Erkekler de kadınlar da libido azalması durumunu yaşamaktadır. Peki Libidoyu azaltan nedenler ? Nelerdir ?

  • Depresyon : Zaman zaman sevgiliniz ile çok da fazla ilişkiye girmek istemezsiniz. Sadece seks yapmak değil bir çok şeyden zevk almıyorsunuzdur aslın da uzmana baş vurarak depresyon dönemin de kullandığınız bazı ilaçlar hakkın da bilgi almanız gerekmektedir. Bu ilaçlar libidonuzun düşmesine neden olabilir.
  • Dramatik olaylar : İşten ayrılmak, bir yakınınızı kaybetmek, sevgilinizden ayrılmak bu gibi sorunlar , şoklar ne yazık ki cinsel hayatınızın da yön değiştirmesine neden olabilmektedir. Bu dönemler de de toparlanmak için destek almak önemlidir.
  • Yorgunluk ve stres : Hayat sürekli bir koşuşturma için de geçmektedir. Yorgunluk ve stres için de geçmektedir. Bu neden ile yorgunluk ve stres de libidoyu azaltan nedenler arasın da yer almaktadır.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL Bayan Azdırıcı Parfümler Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL © 2018
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL