Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL

Menopozda cinsel yaşam !

Menopozda cinsel yaşam !Menopozda cinsel yaşam !

Menopoz ile azalan östrojen hormonu kadınlar da libidonun düşmesine yani cinsel isteğin azalmasına neden olmaktadır. Vajina da meydana gelen kuruluk ile birlikte ilişki de sancı yaşanmasına neden olmaktadır. Menopoz ile cinsel isteğin azaldığı düşünülse de aslın da bu durum psikolojik olarak yaşanan durumlar dan dolayı meydana gelmektedir.

Kadınların bir çoğu menopoz ile birlikte vücut imajlarının ortadan kaybolacağını ve kadınlık durumlarının sona ereceğini düşünmektedirler.  Bu neden ile de içlerin de cinselliğe karşı olan duygular yok olmaktadır.

Menopoz yaşlanmanın başlangıcı olmadığı gibi kadınlığın sonu da değildir. Kadınların ilk olarak bunu iyi bilmeleri gerekmektedir.  Bir kadın bu durumun bilincin de olduktan sonra cinsel hayatı çok daha mutlu bir şekil de geçecektir.

Bu dönemler de erkeklerin de eşlerine karşı anlayış için de olmaları gerçekten çok önemlidir. Kadınlar bu dönemler de psikolojik olarak gerçekten problemler yaşayabilirler. Erkek ne kadar anlayışlı olur ise eşini de bu dönem den o kadar kolay bir şekil de geçirebilecektir.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL Bayan Azdırıcı Parfümler Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL © 2018
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL