Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL

Orgazmın şaşırtıcı faydaları

Orgazmın şaşırtıcı faydaları Orgazmın şaşırtıcı faydaları

Cinsel ilişki de çiftleri mutlu sona ulaştıran orgazm aynı zaman da sağlık açısın dan da son derece fayda sağlamaktadır. İşte sizlere orgazmın şaşırtıcı faydaları !

  1. Ağrıları dindirir : Orgazm doğal bir ağrı kesici olarak karşımıza çıkmaktadır. Yapılan araştırmalara göre orgazm sonrasın da salgılanan oksitosin hormonu adet sancıları, enfeksiyon ağrıları, idrar yolların da meydana gelen ağrıları ortadan kaldırmaktadır.
  2. Migreni yok eder : Doğal bir ağrı kesici olan orgazm yapılan araştırmalara göre cinsel ilişki sonrasın da orgazm olan kişilerin migren ağrılarının ortadan kalktığı görülmektedir.
  3. Kalp sağlığını korumaktadır : Yapılan araştırmalara göre orgazm kalp sağlığını da korumaktadır. Orgazma ulaşan kadınların kalp hastalıklarına yakalanma riski çok daha azdır.
  4. Stresi önler : Ağrıları engellemeye yardımcı olan orgazm stres konusun da da sizlere destek olmaktadır. Orgazm sırasın da salgılanan oksitosin hormonu rahatlamanıza yardımcı olmaktadır.
  5. Orgazm olan kadınların rahim ağzı kanserine karşı çok daha şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Uyarılma sonrasın da dışarıya çıkan kötü bakteriler dışarı atılmak da ve enfeksiyon oluşmasını engellemektedir.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL Bayan Azdırıcı Parfümler Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL © 2018
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL