Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL

Seksi gerçekler !

parfüm2Seksi gerçekler !

İyi bir cinsellik yaşamanın sadece cinsel arzulardan geçtiği düşüncesindeyseniz son derece yanılgı içine düşmüşsünüz demektir. Cinsellik de aynı aşk gibi spontane gelişen bir durumdur. Tabi ki bu durumu güçlendiren bir çok etken bulunmaktadır. İşte seksi gerçekler !

  • Orgazm aşık yapar mı  ? Orgazm sırasın da her iki taraf için de salgılanan oxytocin hormonu ile aşık olmak hem kadın hem de erkek için yüksek ve etkili bir yoğunlaşma olarak değerlendirilmektedir.
  • Yapılan araştırmalara göre kadınların her 4 tanesinden 1 tanesinin eşini aldattığını ortaya koymaktadır. Ancak sadece %28’i yakalanmaktadır.
  • Genellikle erkekler penis boyları uzun olduğu için övünmektedirler ancak kadınların da vajina boyları erkekler ile aynıdır. Yani erkeklerin çok büyük penislerinin olmasının aslın da hiç bir anlamı bulunamamaktadır.
  • Kadınların mastürbasyon yaparak orgazma ulaşmaları , cinsellik ile ulaşmalarından çok daha kolay olabilir bu neden ile erkekler partnerlerine biraz olsun yardımcı olabilirler.
  • Kel erkekler sekste daha tutkulu ve iyidirler testesteron hormonu tabi ki de erkeklerin cinsel hayatlarının daha mutlu olması için son derece büyük bir öneme sahip olan hormonlardır.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL Bayan Azdırıcı Parfümler Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL © 2018
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL