Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL

Ten uyumsuzluğu nedir ?

Ten uyumsuzluğu nedir ?Ten uyumsuzluğu nedir ?

Ten sağlıklı ve mutlu bir cinsel yaşam çok gereklidir. Çünkü cinsel yaşam da ki ten uyumu kişilerin birbirlerine daha çok yaklaşmasına yardımcı olmaktadır. Dokunmak hissetmek anlamı da taşımaktadır bu neden ile çiftler arasın da ki en önemli konulardan birisi de dokunmaktır.

Başarısızlık ile sonuçlanan evliliklere baktığımız da bir çoğunun nedeni belli bile değildir. Çiftler farkın da olmasalar da aslın da çoğunun anlaşmama nedeni ten uyumsuzluğu nedenidir. Yaşanan tüm anlaşmazlıklar da aslın da bu sorunun üzerine inşa edilmiştir. Uyumlu olan cinsel birliktelikler çiftlerin pek çok gerilimin üstesinden gelmelerine ve uzlaşma yolu bulmalarına izin vermektedir. Kadın ve erkek yatağa girdiklerin de hem fiziksel hem de duygusal olarak kendilerini iyi hissettiklerin de bu sorunların hiç biri yaşanmamaktadır.

Bir çok çift şu konu da yanılmaktadır aynı an da orgazm olmak ten uyuşmazlığı ile karıştırılabiliyor. Kadının orgazm olmaması durumu ten uyuşmazlığı ile alakalı bir durum değildir. Çoğu kadın yeterli cinsel deneyime sahip olmadığı için orgazm konun da problem yaşar ve bu durumun farkın da değildir…

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL Bayan Azdırıcı Parfümler Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL © 2018
Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL Bayan Azdırıcı Parfüm Resmi Satış 99 TL